Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

Bugün yerel medyanın bildirdiğine göre, radikal örgüt “Sağ Sektör” liderlerinden biri olan ve Saşko Belıy adı ile tanınan Aleksandr Muzıçko Ukrayna’nın Rovno şehrinde öldürüldü.

 

Muzıçko daha önce internette Ukrayna Başsavcılık yönetiminin onun fiziki bir şekilde ortadan kaldırılması veya herşeyi Rus Güvenlik Birimleri’nin üzerine atmak için ele geçirilip Rusya’ya verilmesi kararıni aldığını açıkladığı bir video paylaşmıştı.

Rusya Güvenlik Birimleri Aleksandr Muzıçko’yu 1994-2000 yıllarında Çeçenistan’da Rus askerlerine işkence yapmak ve öldürmekten suçluyorlardı. Rusya Muzıçko’yu uluslararası arananlar listenine koydururken, internette Muzıçko’nun Rovno Belediye Meclisi Oturumu’na otomatik silah ile gelip savcılık görevlisini dövdüğü ve onu durdurmak isteyen Ukrayna İçişleri Bakanı’nı asacağı şeklinde tehditler savurduğu görüntüler yayılmıştı.

25 Mart 014-Rusya'nın sesi

Misafir Yazar

Altan Tan/ Ortadoğu Notları: “Ermeni Soykırımı” 1-2

Cahilliklerinden dolayı bazı Kürtlerin,...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.