Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Roboski köyünde 28 Aralık 2011 tarihinde savaş uçaklarının gerçekleştirdiği bombardıman sonucu çoğu çocuk 34 sivil yurttaş yaşamını yitirdi..ölümlerin meydana geldiği yere karanfil bırakan ailelerden 12'si hakkında idari para cezası tahakkuk ettirildi. 

Devamını oku...

Kızılderili kabilelerinden Titan Dakotaların lideri Tatonka İyotake (Oturan Boğa) asılsız bir suçlama ile kendisini tutuklamaya gelen güvenlik güçleri ile girdiği çatışmada, 15 Aralık 1890’da öldürüldü. 

Devamını oku...

Strazburg'daki saldırının faili olduğu değerlendirilen 29 yaşındaki Cherif Chekkat kentteki Lazaret Caddesi'nde polisin düzenlediği operasyonda öldürülmüştü. (Bak şu çocukların yüzlerine; foto.1.Tsarneyev Kardeşler, foto.2. Ansi-Amri, foto.3. Cherif Chekkat ... hepsi ölü ele geçirildiler..d.d.com)

Devamını oku...

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, "TBB tarafından İnsan Hakları Onur Ödülü'nün rahmetli Tahir Elçi Başkanımıza verilmesi kararı alınmıştır. Her avukat, insan hakları savunucusudur" dedi.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.