Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bugün 16 Mart 1988’de Halepçe kentine düzenlenen katliamın yıldönümü nedeniyle Helepçe kentinde resmi tören düzenleniyor. Törene Kürdistan Bölgesi ve Irak hükümet temsilcilerinin yanı sıra siyasi parti temsilcileri çok sayıda aydın, yazar ve akademisyen katıldı.

Devamını oku...

İşte, Halepçe katliamında, ABD faşistlerinin parmağı olduğunu gösteren bir BELGE. Yüzlerce belge internetten silindi... okuyunuz lütfen; https://www.mepanews.com/halepce-katliaminda-abd-destegi-13993h.htm)

Devamını oku...

Baro Başkanı Cihan Aydın’ın dikkat çektiği bir diğer Konu da; olay yerine gelen ve çatışma yaşanmasına yol açan PKK’lılar.. sokakta iki kez yapılmak istenen Olay Yeri incelemesi, düzenlenen saldırılar nedeniyle yapılamamıştı.. (Kontra PKK, TC'ye cinayetler ve katliamlar için 'Bahane' veya, 'Karartma' ortamı yaratmadan TC katliam yapmıyor artık, Halbuki orada yoklardı, demek Rolünü oynamak için 'olay yeri araştırması yapmaya gelenleri' beklemiş . d.d.com)

Devamını oku...

Roboski köyünde 28 Aralık 2011 tarihinde savaş uçaklarının gerçekleştirdiği bombardıman sonucu çoğu çocuk 34 sivil yurttaş yaşamını yitirdi..ölümlerin meydana geldiği yere karanfil bırakan ailelerden 12'si hakkında idari para cezası tahakkuk ettirildi. 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.