Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Agos gazetesinin öldürülen genel yayın yönetmeni Hrant Dink cinayetiyle ilgili bazı kamu görevlileri hakkında Dink Ailesi’nin Anayasa Mahkemesi’ne ek kavuşturma talebiyle yaptığı başvuru yargı sürecinin sona ermediği gerekçesiyle reddedildi.(bütün bu cinayetlerin, Katliamların.. baş Mimarı ABD. d.d.com)

Devamını oku...

Arkadaşlarıma el salladım, Kiliseden çıkınca bende oynamaya geleceğim, dedim.. zıpladım... Tam o sırada bana birşey çarptı. Evet orada sokakta yatıyordum. Bana neyin çarptığını bilmiyordum.
-"Bana ne çarptı? Anne, Baba? diye bağırdım, onlara bakmak için başımı uzattım ama yoklardı...

Devamını oku...

d.d.com: ABD katilleri bu savaşın kışkırtıcılarından biri olmasına rağmen, bu savaşa  çok çok sonra katıldı, amacı; bütün ülkeler güçten düşüp, yıkılsın, kendisi Tek Devlet olarak ayakta kalıp Parsayı toplasındı, ve Topladı.
Diğer bütün ülkeleri-AB..ve- Sömürgesi haline getirdi. 2.dünya savaşında diğer ülkelerin kaybı 'OnMilyonlarla anılırken', katil sürüsü ABD'nin kaybı sadece '200 bin' idi.. d.d.com-

Devamını oku...

Galatasaray Meydanı'nda oturma eylemleri yasaklanan Cumartesi Anneleri bugün de bir araya geldi. Süleyman CİHAN'ın  akıbeti soruldu.

Devamını oku...

Dersim’in Ovacık ilçesi Bilgeç köyünde 8 yaşındaki Ayaz Güloğlu ile kardeşi 4 yaşındaki Nupelda Güloğlu’nun patlayıcıya basarak yaşamını yitirmesi üzerine Ovacıklılar bir bildiri yayımladı...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.