Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Dersim’in Ovacık ilçesi Bilgeç köyünde 8 yaşındaki Ayaz Güloğlu ile kardeşi 4 yaşındaki Nupelda Güloğlu’nun patlayıcıya basarak yaşamını yitirmesi üzerine Ovacıklılar bir bildiri yayımladı...

Devamını oku...

Bir BBC haberi/ Srebrenitsa Katliamı: 2. Dünya Savaşı'ndan bu yana Avrupa'daki En Büyük insanlık Trajedisi
'En az 8 bin 372 Boşnak'ın katledildiği Srebrenitsa'da şu ana kadar 6 bin 500 kurbanın kimlikleri tespit edildi...'
(TC'ye 'avrupa ülkesi' diyen biz değiliz, 'AB' ile sahibinin sesi, 'BBC'. Bu Kürt Katliamı, ABD/AB desteğiyle, 'TC/PKK' ortaklığı ile elele yapıldı. d.d.com)

Devamını oku...

Udham Sing, İngiliz sömürgesine karşı başlatılan gösterilere katıldığında 20 yaşındaydı. Yüzlerce Hintli'nin öldüğü Amritsar Katliamı'nda yaralı kurtuldu, intikam için 21 yıl bekledi...

Devamını oku...

Sivas Katliamı’nın 26’ncı yıl dönümünde on binlerce kişi, 'Sivas’ın hesabını soracağız' sloganlarıyla..i Madımak Oteli’nin önüne doğru yürüyüşe geçti. (2.foto, arşiv)

Devamını oku...

Mehtap Yücel, Madımak Katliamı'nı anlatıyor; “7 saat boyunca taşlandık. Sürekli kalabalık arttı. Sadece ezan okunurken durdular”... (bir devlet ki; her yanından Kan, Katliam, İrin, gözyaşı akıyor, bu devletin kod adı; TC!  vede efendisi ABD!. d.d.com) -Söyleşi-

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.