Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ESP, "Dün itibariyle (23.9.2017) basında Dersim Ovacık'ta Rıza Örük adlı bir şahsın öldürüldüğü haberi yer almıştır... Bu şahısla partimizin bir ilişkisi bulunmamaktadır" dedi.

 

 

ESP, Dersim'in Ovacık İlçesi'nde öldürülen Rıza Örük'ün partileriyle ilişkisinin olmadığını açıkladı.
 
ETHA'nın haberine göre, Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP), Dersim'in Ovacık ilçesinde MLKP mensupları tarafından öldürülen Rıza Örük'ün partileriyle ilişkisi olmadığını söyledi.
 
ESP, "Dün itibariyle (23.9.2017) basında Dersim Ovacık'ta Rıza Örük adlı bir şahsın öldürüldüğü haberi yer almıştır. Bazı basın organlarında ise bu şahsın partimizle ilişkili olduğu yönünde iddialara ve haber öğelerine yer verilmiştir. Bu iddia ve bilgiler tümüyle gerçek dışıdır. Bu şahısla partimizin bir ilişkisi bulunmamaktadır" dedi.
 
Kaynak; 24 Eylül 017-birgün
 
 https://www.birgun.net/haber-detay/esp-riza-oruk-un-partimizle-iliskisi-yok-181178.html    

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.