Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son 10 yılda çatışmalarda yaşamını yitiren asker sayısı 818 iken aynı süre içerisinde Kışlalarda 934 Askerin intihar ettiği kayıtlara geçmişti...
 
Milletvekili Niyazi Nefi Kara'nın, TBMM'e verdiği 'Şüpheli Asker Ölümleri' araştırılsın önergesi, AKP'nin Oy'ları ile RET edildi..

 

Son 10 yılda çatışmalarda yaşamını yitiren asker sayısı 818 iken aynı süre içerisinde Kışlalarda 934 Askerin intihar etti. Birçok intihar vakasında ise Sır Perdesi aralanamadı.-13 Mart 2015-diken.com- http://www.diken.com.tr/son-10-yildaki-intihar-ve-supheli-asker-olumleri-sehit-sayisini-gecti/

 

Yeni Çağ/  'Şüpheli Asker ölümleri'yle ilgili Önerge Reddedildi 

 
CHP’li Niyazi Nefi Kara sosyal medya hesabından, önergelerinin Meclis’ten geçemediğini belirten şu paylaşımda bulundu;
 
“Şüpheli Asker Ölümleri’nin araştırılmasına dair önergemiz AKP oyları ile reddedildi, ailelere sözümüz var er ya da geç Adalet sağlanacak.
 
”KARA 2016 YILINDA KİTAP ÇIKARMIŞTI
 
Hatırlanacağı gibi 2016 yılında CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, askerlik yaparken hayatını kaybeden ve ölümleri şüpheli olduğu iddialı edilen erlerin ailelerinin mektuplarını ‘Er Mektubu Görülememiştir’ adlı derlemelerden oluşan kitap haline getirmişti.
 
Kaynak: 'Şüpheli asker ölümleri'yle ilgili önerge reddedildi.
 
12 Ekim 2017- yeniçağ

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.