Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

BirGün yazarı, sinema eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, ablası Yasemin Cebenoyan’ı ölüm yıldönümünde sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesajla andı... (biz ve bütün toplum; 'bu Kanlı ve Kahpe oyunu' 40 yıldır izliyoruz. d.d.com)

 

 

Sinema eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, ablası Yasemin Cebenoyan’ı ölüm yıldönümünde sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesajla andı.

 

BirGün yazarı, sinema eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, ablası Yasemin Cebenoyan’ı ölüm yıldönümünde sosyal medya hesabından paylaştığı bir mesajla andı.

 

Ablası arkeolog Yasemin Cebenoyan, PKK’lı bir teröristin 30 Aralık 1994’te Taksim The Marmara Oteli’nin altındaki pastaneye koyduğu bombanın patlaması sonucu can vermişti. Aynı saldırıda yazar Onat Kutlar da hayatını kaybetmişti.

Cüneyt Cebenoyan, Twitter hesabından paylaştı mesajda şu ifadeleri kullandı:

30 Aralık 1994’te PKK’nin bombalı eyleminde öldüğünde ablam Yasemin Cebenoyan 37 yaşındaydı. Yaşasaydı bugün 60 yaşında olacaktı.”

29 Aralık 2017-Odatv.com

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.