Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İsrail'in dün Gazze sınırındaki Filistinli protestoculara düzenlediği saldırılarda, Filistin direnişinin sembol isimlerinden biri de yaşamını yitirdi... Foto; 2008'deki Gazze savaşında iki bacağını birden kaybeden Fadi Ebu Salah...
 
 
ABD’nin İsrail büyükelçiliğini Kudüs’e taşıma kararını protesto ettikleri sırada İsrail askerleri tarafından öldürülenler arasında Filistin direnişinin sembol isimlerinden biri de vardı:
 
İki bacağını birden Gazze savaşında kaybetmiş olan 29 yaşındaki Fadi Ebu Saleh…
 
Saleh, 2008’deki Gazze savaşında, İsrail’in hava saldırıları sırasında iki bacağını birden kaybetmişti.
 
Filistinlilerin, 30 Mart’tan bu yana Gazze sınırında düzenlediği protestolara katılıyordu. Dünkü protestolarda ise hayatını kaybetti…
 
15 Mayıs 2018- gazeteduvar.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.