Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İsmail Saymaz;  Bugün Sivas katliamının 25. yıldönümü. Çeyrek asır önce Sivas’ta insanlık düşmanları ve çağın Yezid’leri; Madımak Oteli’ne sığınmış aydınlarımızı, ozanlarımızı, şairlerimizi, çizerlerimizi ve gencecik insanlarımızı katlettiler. Binlerce kez lanet olsun...
 
 
Sağcı olsanda, büyük bir yüreğin var İsmail Saymaz, ama, tehlikeli bir yürek bu; sana çok eza verir (ki, veriyor zaten) ama insanlığın, dürüstlüğün tartışılmaz, berxudar be İsmail, berxudar be... bu  yürek zenginliğin, özverin, inan unutulmaz... -d.d.com-
 
(İsmail Saymaz'ın astığımız fotografı eski bir fotodur ama, yüreği hala o yürektir.... d.d.com)
 
twitter, 02 Temmuz 2018
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.