Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Katillerden medet ummayın. Hangi katil, tetikcisine ceza vermiş? Biz Kürtler bu ülkede ulusal milli bilinç etrafında birleşmedikce öldüğümüzle kalacağız! (örgütsüz bir halk, sömürgecilerin, paramiliter örgütlerin oyuncağı olmaktan kurtulamaz, suçluyu başka yerde aramasın. d.d.com)

 

 

'Ev qêrîn û hawara dayika Kemal Korkut e. Ku bi destê kûçikên dewleta nîjadperest ve hatibû qetil kirin. Bila hebûna wê dewletê û dadgehên wê hezar caran bibin qurbana rondika wê dayikê.'
...........
'Diyarbakır ortasında,yarı çıplak gencin üzerinde bomba var diye 1 metreden polisler vurdu,bakıp ölmesini beklediler. Türk adaleti polisleri serbest bıraktı. Tek suçu ise; Kürt olmasıydı.'
.............
'Kemal Kurkut'un kanını yerde bıraktık, katillerden adalet bekliyoruz.
İflah olmaz bir milletiz'
...........
'Milliyetçilik, ortak vatancılara kızıp veya onları bahane edip sömürgecinin Kürtleri katletmesini meşrulaştırmak için mide bulandırıcı yorumlar yapmak değildir. 
 
K. Kurkut, sömürgeci polisi tarafından hiç bir tehdit oluşturmadığı halde arkadan vurularak katledilmiştir. Bu kadar'
............
17-18 kasım 2020-

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.