Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son olarak Hatice Ceylan'ın oğluna kavuşmasıyla birlikte umutları daha da ardan 59 aile soğuk havaya rağmen oturma eylemini sürdürüyor.. 
(Türk Anneleri böyle bir 'eylem' yaparsa, hem karşılarındaki TC'yi çok daha iyi tanıyacaklardır, hemde, bu 'Kanlı ve Kahpe oyuna DUR!' demiş olacaklardır.  d.d.com) 

Devamını oku...

Yunanistan Pan-Pontos Federasyonu (POE) tarafından düzenlenen Konferans, 6 Aralık’ta Akropolis Müzesi’nde 7-8 Aralık’ta Atina Stavros Niarchos Vakfı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Devamını oku...

Feminist gazeteci ve yazar Düzkan için kadınlar 18 Mayıs günü (bugün) saat 16:00’da, Kadıköy Yoğurtçu Parkı’nda buluşacaklar.  (bu çağırıya kayıtsızda kalmak istemedik, çünkü çok iyi, değerli bir insan. d.d.com)

Devamını oku...

Vede, Avrupa dan savaşa katılmaya gelecek Kürdlere, bir Hava ve Karayolu haritası çıkarıp, Güney Kürdistan'a  erişim, iletişim yolunu Basında ivedilikle açıklamalı...
ilk gelen kafileler içinde, bizde olmak istiyoruz... devrimcidemokrat.com-

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.