Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB) Genel Sekreter Yardımcısı Berhem Salih, yılbaşı mesajında bir çağrı yaptı.


 

KYB Genel Sekreter Yardımcısı Salih, yılbaşı dolaysıyla yayımladığı kutlama mesajında; “2016 Peşmerge Güçlerimizin, insanlık düşmanı IŞİD’e karşı başarısı dışında genel olarak vatandaşlarımız için ağır ve zor bir yıl olmuştur” diye belirtti.

Salih, “Allah’ın izni, reformcu ve özgürlükçülerin gayretiyle, yeni yılda sıkıntıların giderilmesi, vatandaşların geçim kaynaklarının yeniden sağlanması, ilişkilerin sağlam zemine oturtulması ve birliğin sağlanması için bütün fırsatlardan yararlanılması gerekir” dedi.

Mesajının sonunda Salih; “2017’nin 2016’yı aratmaması için gelin sonsuza kadar sürecek, vatandaşlarımızın ve Kürdistan’ın mutluluğu adına, birbirimize yardımcı olalım ve birlik olalım” ifadesini kullandı.

31 Aralık 016- ZerNews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.