Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Wikileaks Baş Editörü Kristinn Hrafnsson, Londra’da düzenlenen toplantıda yaptığı Açıklamada; "ABD’nin Assange’a yönelttiği suçlama bu davanın tabiatı açısından son derece aydınlatıcı" dedi.

Devamını oku...

Akaryakıt zamlarına ve kötü ekonomik koşullara tepki olarak başlayan ancak daha sonra Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron yönetimine karşı gösterilere dönüşen Sarı Yelekler, 23. haftasına girdi... 60 bin polis görevlendirldi...

Devamını oku...

Wikileaks kurucusu Julian Assange, İngiliz polisi tarafından Ekvador büyükelçiliği binasında gözaltına alındı.. İngiltere Dışişleri Bakanı Jeremy Hunt, Ekvador Devlet Başkanı Moreno'ya 'İngiltere ile işbirliğinden ötürü' teşekkür etti 

Devamını oku...

Wikileaks, kurucusu Julian Assange'ın sığındığı Ekvador'un Londra Büyükelçiliği’nden günler, hatta saatler içinde çıkarılacağını iddia etti.
(Yalınız değilsin çocuk!!!)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.