Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Yeni doğan çocuk ölümlerinin, tüm ölümlerin neredeyse yarısını oluşturduğu vurgulanan raporda, acil önlem alınmazsa Beş Yaş altı 56 milyon Çocuğun 2030'a kadar ilaç, temiz içme suyu, elektrik ve aşıya...

Devamını oku...

Dersim'de yapılan festivallerin, Köy ve Yaylalara Gidişlerin Güvenlik Bahanesi ile Yasaklandığının altını çizen Yıldız;  Dersim'de bir Ay önce Askeri Operasyon Bahanesi ile başlatılan Orman Yangınlarını valilik ‘çalı çırpı yanıyor ağaçlar değil’ diyerek yalanladığını belirtti. 

Devamını oku...

İran'da idam cezasına çarptırılan Kürt aktivist Panahi infaz edilmesine günler kala idamını engellemek için mücadele edenlere cezaevinden gönderdiği görüntülü mesajla seslendi... Bir veda mesajına benzeyen konuşmasında Panahi...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.