Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

''Bana diyorlar ki; ulu orta çok küfür ediyorsun, hem ayıp, hemde çok usulsüz!
İyi de, ben, bu kadar Orospu Çocuğunu nasıl anlatayım Küfürsüz?'' -Can Yücel- 

 

Sıkıyönetim ilan eden Rodrigo Duterte, askerlere seslenerek; "üç kadına kadar tecavüz edebilirsiniz, sorarlarsa ben yaptım derim" dedi.

 
Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte, ülkede sıkıyönetim ilan etmesinin ardından orduya yönelik açıklamalarda bulundu.
 
"Bu sıkıyönetimden ve sıkıyönetimin sonuçlarından ben sorumluyum, sadece ben sorumluyum, siz işini yapın gerisini ben halledeceğim" diyen Duterte, askerlere seslenerek "üç kadına tecavüz ederseniz, sorarlarsa ben yaptım derim, sizin yerinize ben hapis yatarım" dedi.
 
Güvenlik güçlerini yasaları ihlal etme konusunda cesaretlendiren Filipinler lideri, geçmişte de benzer açıklamalarda bulunmuştu.
 
27 Mayıs 017- Ajanslar- yuzdeyuzhaber-sol.org-

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.