Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ama, olası bir Savaş Tehlikesi için,  Kürt Parlamentosu 'ortak bir karar alıp', 'SAVAŞ ÇAĞRISI' yaparsa,  diğer Dört Parçalardan ve Avrupa dan, Onbinlerce Kürt Savaşçısı  Vatanlarını savunmak için  Güney Kürdistan'a mutlaka gelecektir...  -d.d.com-
Türk Savaş uçakları Amediye Çevresini Bombaladı
 
Türk savaş uçakları Amediye kentine bağlı Dêrelûk nahiyesinin Şeranî Vadisi ve Metina bölgesini bombaladığı bildirildi.
 
Türk savaş uçakları dün gece geç saatlerde  Dêrelûk’a bağlı Şêranê Vadisi ve Metina Dağlarını bombaladı.
 
BasNews’e konuşan Dêrelûk Nahiyesi Müdürü Mehmûd Nihêlî, Türk savaş uçaklarının dün gece, Dêrelûk’a 60 km mesafedeki Şêranê Vadisi’ndeki 40 hanelik Harîka köyünün çevresinin bombalandığını kaydetti.  
 
Mehmûd Nihêlî,  savaş uçkalarının Metina dağlarını da şiddetli bir şekilde bombaladığını, çevredeki köylerde yaşayan halkın evlerinin camlarının kırıldığı ve bölge halkının büyük korku yaşadığını sözlerine ekledi.
 
Dêrelûk Nahiye Müdürü, PKK kamplarının bölgede olduğu gerekçesiyle bölgenin bombalandığını, ancak bombardımanda can kaybı ve yaşanan zarar hakkında bilgi sahibi olmadıklarını belirtti.
 
28 Eylül 017- BasNews 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.