Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Açıklama da, İran, TC ve Irak’ın plan ve komploları sonucu ABD silahlarını kullanılmasına uluslararası güçlerin sesiz kalmasının büyük bir utanç olduğu ifade edildi.
 
 
 
Kürdistan Emekçiler Partisi Kerkük işgalini Kınadı
 
Haber-Herman Xalîd
 
BasNews – Kürdistan Emekçiler Partisi (Partiya Zahmetkêşên Kurdistanê)  Kerkük’ün Haşdi Şabi’ye teslim edilmesinde rol oynayan tarafları kınadığını açıkladı.
 
Kürdistan Emekçiler Partisi açıklamasında İran ve Türkiye destekli komplocu Irak güçlerinin ve Haşdi Şabi milislerinin Kerkük ve çevresini işgal edilmesi, kutsal Kürdistan bayrağının indirilmesine sebep olan güçleri kınadı.
 
Açıklam da, İran, Türkiye ve Irak’ın plan ve komploları sonucu ABD silahlarını kullanılmasına uluslararası güçlerin sesiz kalmasının büyük bir utanç olduğu ifade edildi.
 
Kürdistan Emekçiler Partisi açıklamanın devamında, Kürdistan halkının taleplerine karşı çok kapsamlı bir komplo planlanırken Kürt siyasetinin ortaklaşamamasının Peşmerge Güçleri’nin hükümranlığını kaybetmesi, askeri ve siyasi iradenin kırılmasının temel nedeni olarak gösterdilerek, halkın büyük bir umutsuzluğa düşmesine yol açtığı kaydedildi.
 
Kürdistan Bölgesi’ne karşı gelişen tehlikeli sürecin güvenlikli bir şekilde  geçirilmesi için birlik olunması çağrısından bulunan Kürdistan Emekçiler Partisi, Kürdistan Bölgesi’nin parçalayan ve ikili yönetim isteyen kesimleri nefretle kınadıkları belirtildi.
 
18 Ekim 017-BasNews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.