Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Selahattin Demirtaş: Cumhurbaşkanlığı seçiminde çok iddialıyız, sonucu biz belirleyeceğiz. (3.soru; Apo'mu 'içeri'?de, daha fazla konuştu, yoksa 'Demirtaş' tosunumu? MİT kendi uşaklarını 'Kahraman' diye, ilk kez yutturmuyor bize. d.d.com)

 

 

Demirtaş kendisini neden en çok CHP'lilerin ziyaret ettiğini açıkladı!devil
 
HDP’nin tutuklu eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin erken seçim çağrısı sonrası partisinin seçime hazır olduğunu söyledi.
 
Demirtaş, “Siyasi yasaklı olsam da olmasam da, aday olsam da olmasam da, HDP ve şahsım, cumhurbaşkanlığı seçiminde iddialıyız ve sonucu kesinlikle bizim tutumumuz belirleyecek” dedi.
 
Edirne Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, avukatları aracılığıyla gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 
Demirtaş, CHP’li milletvekillerinin kendisini ziyaret etmesi ve bu konu üzerinden yapılan tartışmalarla ilgili şunları söyledi;
 
 “HDP milletvekillerine ziyaret izni verilmiyor. CHP’li milletvekillerinin ziyaret sayısı bu nedenle daha fazla görünüyor. Görüşlerimi, merak eden herkesle paylaşırım. Benim ziyaret edilmem, AKP’yi neden bu kadar panikletiyor anlamak zor.”
 
‘Cumhurbaşkanlığı Seçiminde Çok İddialıyız’
 
Demirtaş, cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda HDP’nin yetkili kurullarının gerekli tartışmaları yaptığını, ortaya somut bir şey çıkması durumunda parti merkezince açıklama yapılacağını söyledi.
 
Kendisinin cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağına ilişkin Demirtaş;
 
 “Siyasi yasaklı olsam da olmasam da aday olsam da olmasam da HDP ve şahsım, cumhurbaşkanlığı seçiminde çok iddialıyız ve sonucu kesinlikle bizim tutumumuz belirleyecek. Önce gelişmeleri bir izleyip, adaylık konusunu ondan sonra değerlendireceğiz” dedi.
 
MHP lideri Bahçeli’nin erken seçim çağrısını değerlendiren Demirtaş;
 
“AKP ve MHP, her gün daha da dibe vurdukları için erken seçim kaçınılmazdı. HDP seçime hazırdır” diye konuştu.
 
18 Nisan 2018- NerinaAzad  (ne üdüğü belirsiz bir site...d.d.com)
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.