Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Mısır’da askerler tarafından görevden alınan cumhurbaşkanı Muhammed Mursi taraftarları ve karşıtları arasında çıkan çatışmalarda en az 17 kişi hayatını kaybetti ve onlarcası yaralandı.

Reuters ajansı, bilgilerin Mısır Sağlık Bakanlığı tarafından açıkladığını duyurdu.

En şiddetli çatışmalar Kahire’nin Tahrir Meydanı civarlarında yaşanıyor. Göstericiler halen devlet televizyonu binası tarafından baskın yapan İslamcıların saldırılarına karşı koyabiliyor.

Her yerden silah sesleri yükseliyor.

İskenderiye’nin bazı semtlerinde yaşanmakta olan sokak çatışmalarında ise taraflar birbirlerine taş ve molotof kokteylleriyle saldırıyor.

Çatışmalar Mısırın sekiz eyaletini etki altına aldı.

6 Temmuz 013- Rusya nın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.