Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

AB Dış İlişkileri ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Catherine Ashton'un Sözcüsü Michael Mann, ABHaber’e Mısır’daki gelişmelerle ilgili bir bir mülakat verdi.

AB Haber'in Mısır’da olan darbemidir.Yok değilse sizce nedir? şeklindeki sorusunu yanıtlayan Mann,’’Biz prensip olarak demokraside darbeyi savunmuyoruz.Şimdi Mısır’daki gelişmelere bakacağız.Tüm taraflarla görüşeceğiz.Tarafların demokrasi sürecine bağlı kalmasını istiyoruz’’ diye cevapladı.
 
Mann AB Haber’e şunları kaydetti:
 
''Mısır'a itidal çağrısı yapıyoruz.Şiddetten kaçınılmalı.İnsan haklarına riayet edilmeli.Mısır’da asker ölüm ve şiddeti önlemek için harekete geçtiğini söyledi.Mısır’da geniş bir muhalefet bulunuyor. Ashton ilgili taraflarla görüşmesine devam ediyor.Ashton, Muhammed El Baradey ile de görüştü.Mısır’daki askeri darbeyi Arap baharının sona erdiğini söylemek için örnek gösteremeyiz. Sonuçta her ülkenin farklı bir süreci var. Mısır’da halk değişim istedi. Bunu görmemiz gerekiyor.Halkın istekleri yerine getirmek için harekete geçmek gerek.' dedi.

5 Temmuz 013- AB haber

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.