Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Foreign Policy’nin verdiği bilgiye göre, ajansta “Özel Erişim Operasyon Ofisi” (Tailored Access Operations, TAO) olarak adlandırılan değişik bir birim yer alıyor.

 

ABD'de yayınlanan Foreign Policy dergisi, Ulusal Güvenlik Ajansı kaynaklarına atıfta bulunarak ABD’de çok gizli bir siber istihbarat bölümü bulunduğunu ve söz konusu bölümün tüm dünya çapında sunucuları çökertebildiğini duyurdu.

Foreign Policy’nin verdiği bilgiye göre, ajansta “Özel Erişim Operasyon Ofisi” (Tailored Access Operations, TAO) olarak adlandırılan değişik bir birim yer alıyor.

Dergi, "Özel Erişim Operasyon Ofisi, 15 yıldan beri Çin’in bilgisayar ve iletişim ağına başarıyla sızarak ülkede olan biten hakkında en iyi ve güvenilir bilgiyi elde diyordu” ifadesine yer verdi.

12 Haziran 013- Rusya nın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.