Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Fransa'da iktidarı sarsan ve 52 haftadır devam eden Sarı Yelekliler Hareketi, ülke genelinde 53'üncü kez sokağa çıkıyor... Harekete mensup gruplar tarafından bugün Fransa genelinde 140 eylem çağrısı yapıldı....

Devamını oku...

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Beyaz Miğferler'in kurucusu eski İngiliz istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in IŞİD lideri Bağdadi gibi, önemli sırlar bildiği için öldürüldüğünü söyledi... (ABD, kullanım süresi biten 'kendi Öz  çocuğunu bile' gözünü kırpmadan öldürür! d.d.com)

Devamını oku...

2019 Mutluluk Atlası araştırmasının verilerine göre, Almanya'da yaşayan vatandaşlar Berlin Duvarı’nın yıkıldığı 1989’dan bu yana hiç bu kadar mutlu olmamıştı.
(fotograflar, bu sene'nin  gazetelerinden d.d.com)

Devamını oku...

haber başlığı/ NATO sekreteri Stoltenberg: Hiçbir NATO ülkesi Türkiye kadar terör saldırısı yaşamadı 
d.d.com; Yıllardır dünyanın gözleri Önünde, Kürdistan'ın Üç parçasında, katil sürüsü ABD ile köpeği TC, Kürdleri katlediyor, bu fahişenin sarf ettiği laflara bak hele!
OrtaDoğu daki bütün Paramiliter örgütleri besleyen de zaten ABD ile TC!.. bu kadar namussuzca açıklamamı olur? ABD'nin Köpeği Olunca Olur!.d.d.com)

Devamını oku...

BBC Türkçe'de yer alan habere göre Milley, Bağdadi'nin cesedinden geriye kalanların da ortadan kaldırıldığını ve cesedin fotoğrafını paylaşmayı şimdilik düşünmediklerini açıkladı.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.