Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Amerika Birleşik Devletleri'de, geçen ay hayatını kaybeden ünlü 'GENELEV sahibi' Dennis Hof, Nevada Eyalet Meclisi seçimlerini kazandı. (foto, 'Dennis Hof', sermayeleri ile birlikte. Seçimleride kazanmış? ABD'nin durumunu siz düşünün artık

Devamını oku...

Koalisyon ortağı SPD'de lider değişimi tartışılmadığını belirtilirken muhalefet Merkel'in başbakanlığı da bırakmasını istedi.

Devamını oku...

Polis, daha önceden bazı Mekanizmaları sökülmüş, kullanılamayacak haldeki silahları Hücre Üyelerine Teslim etti... grubun amacı gençlerin katıldığı bir açık hava festivaline saldırılarak..
(hiçkimse önceden kendisinin denemediği bir silahla eyleme gitmez, Orduda böyledir...'ABD- IŞID' oyunun benzer bir itirafıdır bu açıklamalar. d.d.com)

Devamını oku...

Etkinliği, 10 farklı örgüt aylar öncesinden organize etti. Beklentiler  40 bin kişinin katılacağı yönündeydi. Ancak yanıldılar. Halk bir kez daha tarihin sayfalarını düz bir yolda yazmadığını daha gösterdi. Tertip komitesi 250 bin dolayında kişinin yürüyüşe katıldığını açıkladı.

Devamını oku...

Belçika’daki Domuz Vebası salgınına ABD’nin neden olduğuna ilişkin kısa haberimiz [4] sosyal medyalarda dolaşıma girmiş olmasına rağmen, Somut Verilere dayanmasına karşın Belçika basınında Yer almadı.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.