Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com: 'MAY'in niteliğinin anlaşılması için, bu habere bir başka Haber ekliyoruz;' İngiltere'nin Manchester şehrinde ABD'li şarkıcı Ariane Grande'nin konser verdiği 'Manchester Arena'da yaşanan patlamada 22 kişi hayatını kaybetti, 59 kişi yaralandı... DEAŞ'ın saldırıyı üstlendiğini duyurdu..'  http://www.hurriyet.com.tr/dunya/son-dakika-ingilterede-teror-saldirisi-40466573. Zaten Fransa'da, Charlie Hebdo' ..vb.. vb. biliyorsunuz. d.d.com)

 

Zaharova’dan, May’in istifa konuşmasıyla ilgili açıklama: Oscar’lık 
 
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zaharova, İngiltere Başbakanı Theresa May’in gözyaşları ile sonlandırdığı istifa konuşması ile ilgili Facebook’tan esprili bir dille yorumda bulundu.
 
© Sputnik / Sergey Guneev
RUSYA
 
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Mariya Zaharova, İngiltere Başbakanı Theresa May’in istifa konuşması ile ilgili esprili bir dille açıklama yaptı ve konuşmanın Oscar’lık olduğunu belirtti.
 
Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zaharova, İngiltere Başbakanı Theresa May’in gözyaşları ile sonlandırdığı istifa konuşması ile ilgili Facebook’tan esprili bir dille yorumda bulundu.
 
Başbakanın soyadının İngilizce ‘mayıs’ anlamına gelmesine gönderme yapan Zaharova, “Mantıklı. June ends May (Mayısı-May’i bitiren hazirandır)” ifadelerini kullandı.
 
Zaharova, bir başka paylaşımında da May’in konuşmasının Oscar’lık olduğunu ifade etti.devil
 
Aylardır Brexit çıkmazını aşmaya çalışan İngiltere’de, süreci kötü yönettiği eleştirilerinin odağında olan Başbakan Theresa May, 7 Haziran'da Muhafazakâr Parti liderliğinden istifa edeceğini duyurdu.
 
24 Mayıs 2019- sputnik
Çin’e yönelik açıklamada bulunan ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Çin’in ABD ulusal güvenliğine bir tehdit oluşturduğunu ve bu gerçeğin başkanların, hangi partiden olursa olsun, bu gerçeği görmezden geldiklerini belirtti.

Devamını oku...

Donald Trump yönetiminin Katar’daki barış görüşmelerine katılacak Taliban temsilcilerinin Yol ve Yemek Masrafları için Kongre’den fon istediği ortaya çıktı. 

Devamını oku...

Alman Bakanlar Kurulu çıraklara asgari ücret ödenmesini öngören istisnalı yasa tasarısını onayladı... Alman Trafik İzleme, güvenlik risklerine karşı uyardı, bir sözcü... 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.