Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Çin Ulusal Sağlık Komisyonu Sözcüsü Mi Feng, kentteki sağlık çalışanları ile ülkenin dört bir yanından gelen sağlık personelinin ortak çabaları sayesinde Wuhan'daki hastanelerde Covid-19 için tedavi gören hasta kalmadığını bildirdi.

Devamını oku...

Kononavirüs nedeniyle Sınırdışıları durduran eyalet hükümeti, aynı zamanda Sığınmacıların Kampı Terk etmesine de izin Vermiyor. Dolayısıyla koronavirüs nedeniyle Kampta Kalanlar tam anlamıyla Hapis Hayatı yaşıyor... 600 sığınmacından 250’sı koronavirüse yakalandı. (en zor durumda olan bu insanlarımız...d.d.com)

Devamını oku...

İtalyan ve İspanyol doktorlar, Bacaklardaki Döküntünün Yeni tip Corona Virüs (Kovid-19) hastalığının Başka bir Belirtisi olabileceğini öne sürdü..(foto, Afrika...)

Devamını oku...

ABD Başkanı Trump'ın danışmanı Kellyanne Conway, katıldığı bir televizyon programında Kovid-19'un dışında '18 corona virüsün' daha olduğunu' öne sürdü...
 

Devamını oku...

Rusya Sağlık Bakanı Mihail Muraşko, yerli bir şirketin yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı ilaç geliştirdiğini, klinik testlere 10-12 gün içinde başlanacağını duyurdu.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.