Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

haber/ Hollanda'da sokağa çıkma yasağı protestoları sonrası 15 kentte acil durum: 'İç Savaş Yolundayız'
(AB, BM/Nato.. diye bir kurum veya kuruluş yok! Bunlar, 'paravan tabela' kurumlardır, bunların hepsinin başında Abd askeri kurmayları vardır, Faşington'dan gelen Talimatlarla yönetilir bu ülke rejimleri.. d.d.com)

Devamını oku...

Grubun elinde; 'Defol Biden!'- ''Polis Cinayetleri, Emperyalist Savaşlar, Faşist Katliamlar için İntikam istiyoruz" pankartlarını açıp; ABD bayrağını da Yaktılar! Direniş, diğer Kentlerede yayılmış durumda...  (bu kadar Karanlık bir Gökyüzü, Fırtınalar Olmadan açılmaz!..d.d.com)

Devamını oku...

ABD Dışişleri Bakanı Pompeo görevini devretmeye bir gün kala yaptığı açıklamada, Uygurlara yönelik tutum nedeniyle Çin yönetimini "soykırım" yapmak ve "insanlığa karşı suç işlemekle" suçladı... (katil sürüsü ABD köpeklerinin 260 yıllık tarihi 'Soykırımlarla' doludur.. d.d.com)

Devamını oku...

d.d.com; dikkat ederseniz, kuduz köpek Abd'nin niyeti dünya Hakimiyeti ile sınırlı değil, çünkü, dünya devletleri zaten elinde, iğrenç yaratık Abd, insanları, doğayı, dünyayı da yok etmeye çalışıyor; yaklaşık yüzyıldır yaptığı budur, katliamlarının yanısıra, dünyayı da Çöle çevirdi, çeviriyor, insan kılığına sokulmuş makine yapımı 'çip' ile çalıştırılan 'sayborg'lara benziyor bunlar,

Devamını oku...

ABD Washington’da Trump destekçilerinin mitingi sonrasında Kongre binası işgal edildi. 4 saatlik işgal, güvenlik güçleri ile Trump destekçileri arasında sert çatışmalara sahne oldu ve 4 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi... ( 'Kanlı Sarayın' yanışını izlemek memnuniyet  verici )

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.