Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Halim Kar:  Voltaire sitesine aylardır girmiyorum, çünkü bana hastalık bulaştırdılar -aylar önce yazmıştım bunu- 83 kilodan 55-60 kiloya düşmüş durumdayım, bacaklarım çöp gibi oldu, vücudumu taşıyamıyor, bitmeyen güncel ağrılar ise cabası...

Devamını oku...

Teksas Valisi Greg Abbott, vatandaşlık haklarını ihlal ettiği gerekçesiyle Covid-19'a karşı aşılananlara verilmesi planlanan 'aşı pasaportlarını' Yasaklayan bir idari emir çıkardı. (Corona oyunları ile Dünya Toplumu, Abd ile köpeklerinin her türlü devlet terörüne boyun eğmeye zorlanıyor, Toplum Sustukca, bu 'yasakların ve devlet terörünün'  sonu hiç gelmeyecek, 'Dünya,Toplama Kampına' haline getiriliyor...d.d.com)

Devamını oku...

İlericileri, demokratları, uyarı grevine çıkan binlerce metal işçisini sürekli; 'Mesafe bırak-Maske tak!'     diyerek uyaran,  yer yer tehdit eden polisi bu kez göremedik. Deyim yerindeyse polisler de‚ Querdenker'lerle birlikte güle oynaya yürüdü.

Devamını oku...

Dağdelen, "AB liderleri ayrıcalıklı ortaklık ile Türkiye'ye yanlış bir mesaj veriyor" dedi. Dağdelen, Türkiye'ye Paskalya yortusu sonrası düzenlenen "hac ziyaretinin"; "Türkiye'deki Otokrat Erdoğan'a arka çıkmak" anlamına geldiğini söyledi. 

Devamını oku...

Bizzat Başbakan Angela Merkel'in 'AstraZeneca Aşısının' pıhtılaşmaya neden olduğu ve durdurulması gerektiği konusunda daha önceden bilgilendirildiği ortaya çıktı... bilinen, 37 kişi beyin trombozlu hasta 9 ölü..

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.