Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer, 69 yaşına girdiği gün 69 Afgan'ın sınır dışı edilip ülkelerine gönderildiğini söylemesi sadece çirkin ve alaycı değildi... (biz mülteciyiz, böyle bir çağrı hakkımızda yok ama, maksat, arkamızdan demesinler ki; '40 yıl Almanya da kaldı, hiçbir şey istemedi' bu yüzden. d.d.com)

Devamını oku...

Almanya'da bulunan Katalan lider Carles Puigdemont'nun hakkındaki iki suçlamadan biri nedeniyle İspanya'ya iade edilmesine karar verildi.

Devamını oku...

Dünya TSİ 20.46'da bu yıl Güneş'ten en uzak noktada olacak. Buna Afel veya Günöte deniliyor.Dünya, Güneş etrafında dönerken elips şeklinde bir yörünge çiziyor. Ancak Güneş bu elipsin tam ortasında bulunmuyor.

Devamını oku...

2017 yılındaki silahlı çatışmalarda en az 10 bin çocuk öldürüldü ya da sakat kaldı. BM'in raporuna göre, bir çok ülkede çocuklar asker olarak kullanılıyor ve cinsel şiddete maruz kalıyor.

Devamını oku...

Başsavcı Frank'a göre zanlı ŞU AN IŞİD üyesi değil...(iyi ki, 'Her ihtimale Karşı' vurmamışlar O'nu) Federal Emniyet Teşkilatı Başkanı Holger; '...zanlının İnternetten sipariş ettiği Zehirli Maddelerle Biyolojik silah yaparak....' (bir 'terör örgütü'Ki, internette osursan bile istihbarat örgütleri dinliyor, kaydediyor ama terör örgütün bu durumdan haberi yok, siparişlerini oradan yapıyor. Gülmeyin. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.