Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ukrayna Dışişleri Bakanı Kuleba, Kiev'in Dağlık Karabağ'daki gerilimden üzüntü duyduğunu ve Azerbaycan'ın toprak bütünlüğünü tutarlılıkla desteklediğini söyledi.

Devamını oku...

haber başlığı/ Fransa'da 100'den fazla yayın organı, Yeniden Tehdit Edilen 'Charlie Hebdo'ya destek Verdi
Derginin Paris'teki ofisine yapılan saldırının şüphelileri yargılanırken Charlie Hebdo, Hz. Muhammed’in karikatürlerini bu Ay Yeniden Yayımladı...  (DGSI; 'Fransız, İç Güvenlik Genel Müdürlüğü' demektir... d.d.com)

Devamını oku...

Haber başlığı: Kürt aile başları kesilerek öldürüldü, Haşdi Şabi milisleri Şüpheli listesinde

Dün gece Bağdat'ın batısındaki Mensur Mahallesi'nde Kürt aile hunharca katledildi, Başları kesildi, genç kıza tecavüz edildi...  (iddia başka şey, 'war heit' -gerçek- bambaşka şey... Kürdler senin Ananı-Avradını, ebu Ceddini 'B'llesin ABD! Sen 'Orta Doğu'ya' gelmeden Önce, son 50 yıldır hiç kimsenin aklına Kürdlere saldırmak diye birşey gelmiyordu... d.d.com)

Devamını oku...

ARD- Başkent Stüdyosundan Georg Schwarte: “Moria aylardır Yanıyor. Şimdi tam anlamıyla Yanıyor... bu talihsiz kampın tarihine bakmalı. 2800  kişilik yer var orada ama yaklaşık 13.000 kişi yaşamaya çalışıyordu... 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.