Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

5 bin kuşun öldüğü olaydan bir yıl sonra aynı şehirde bu defa 100’den fazla kuş öldü... Avustralya’da gözleri ve gagaları kanayan yaklaşık 60 kuş, çığlıklar atarak gökyüzünden yere çakıldı.... 

Devamını oku...

Carola Rackete, Libya’daki sığınmacıların bir an önce güvenli bir ülkeye ulaştırılması gerektiğini söyledi. Rackete; sömürgeciliğe atıfla, "Afrika’daki sığınmacıların Avrupa’nın... 

Devamını oku...

ABD Dışişleri Bakanlığı'nın Taiwan bölgesine 2 milyar 220 milyon dolarlık silah satışını onaylamasına uluslararası toplumdan tepki geldi.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.