Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Venezuela'da tüm ülkeyi karanlığa gömen ve artık büyük ölçüde giderilen elektrik kesintisine neden olan "sabotajı" araştırmak için komisyon kuruluyor. Şebeke suyu yokluğu ise hükümetin en büyük sorunu 

Devamını oku...

AB Dış İlişkiler Yüksek Temsilcisi Mogherini, Venezuela’ya askeri müdahalenin çözüm getirmeyeceği, çözümün "barışçıl, siyasi ve demokratik" olması gerektiğini söyledi. (AB'nin bu açıklamasına, 'bu ne Perhiz, bu ne Turşu?' demek lazım. Çünkü, ABD katillerinin Venezuela'ya Faşington'dan tayin ettiği Juan Guaido Uşağını 'devlet başkanı' olarak kabul edende kendileri?. d.d.com)

Devamını oku...

Trump'ın planına göre ABD müttefikleri, ülkelerindeki ABD askerleri için İlave Ödeme de yapacak...
(eğer ABD yakında, 'Kanlı -beyaz- Saray' çalışanlarının kirli Çamaşırlarını da, yıkasınlar diye  'AB'ye  yollarsa, kimse şaşırmaz. d.d.com)

Devamını oku...

Donald Trump, eski avukatı Michael Cohen’in Kongre’de verdiği ifadeler sonrası ..“Beni ortadan kaldırmaya çalışıyorlar” dedi.  (1.foto ise, 'Afrika bok çukuru' diyor Trump, acaba BOK çukuru ve aşağılık olan Kim'ler....? İşte, Sur, Suruç, Cizre...Afrin, İdlib'de..bu onursuz, ABD/TC/PKK troykası ortak tezgahıyla, binlerce Kürt, bebek-çocuk demeden katledildi... d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.