Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kürdistan Sağlık Bakanlığı, başkent Erbil’de 8 yeni koronavirüsü vakası tespit edildiğini açıkladı.   Kürdistan Bölgesi’nde vaka sayısı 150'ye yükseldi. (ObamaIŞID bayrağı önünde, 'susun' diyor)

Devamını oku...

Alman basınında yer alan yorumlarda, dünyayı pençesine alan koronavirüs salgınının gelecekte nasıl siyasi, toplumsal ve ekonomik değişimlere yol açacağı mercek altına alınıyor. (Hükümetler, ŞOV yapmayı bırakıp, acilen toplanarak, 'ortak bir başvuru' ile, ABD'den Virüs'un AŞI'sını istemelidir.. d.d.com)

Devamını oku...

Korona virüsün dünyaya yayıldığı Çin'den bir virüs daha çıktı. Yunnan eyaletinde otobüsle seyahat eden bir kişinin hantavirüs nedeniyle hayatını kaybettiği, 32 kişinin karantinaya alındığı öğrenildi. (işin doğrusu, bütün basın ve ülkeler rejimleri ABD'nin elinde olduğu için bütün insanlık alemiyle, Kedinin fare ile oynaması gibi oynuyor.. Söz, Sokakların eline geçmedikce, bu hal sürecek.. d.d.com)

Devamını oku...

Donald Trump geçen hafta klorokin isimli kimyasalları içeren ilaçların Corona virüs'le mücadelede etkili olduğuna dair kanıtlar bulunduğunu iddia etmişti...

Devamını oku...

Birçok ülkenin dinlendiğini ortaya koyan belgelere göre, CIA ve BND, bütün dünyayı dinlemekle kalmadı, Bütün 'kripto cihaz' piyasasını elinde tuttu. (evlerinize 'yangın uyarıcısı' diye asılan cihazların, sesinizi, hemde görüntünüzü kayıt ettiğini biliyormusunuz?.. 'devletlerin' elinde hepimiz 'Kobay'ız yani d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.