Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Hong Kong'da Nisan ayından bu yana devam eden protesto gösterileri her geçen gün şiddetleniyor... Batı yanlısı, Çin Karşıtı eylemcilerin  düzenledikleri etkinlikte, Çin destekçisi vatandaşlar arasında çatışma çıktı..' (katil sürüsü Abd faşistlerine karşı olan herkesin yanındayız, ABD köpeklerinin her ilerleyişi durdurulmalı.  foto, arşiv. d.d.com)

Devamını oku...

Önüm, arkam, Sağım, solum, CIA, MİT, Kontrgerilla-Gladio! Hey sade Vatandaş, neredeysen Çık?
OdaTv: ''11 Eylül, ABD kamuoyunu her gün biraz daha şaşırtmaya devam ediyor. ABD’nin yıllardır manipüle ettiği düşünülen küresel İslamcı şebekeye dâhil olan devletlerin bu dev terör eylemindeki rolü insanların kanını donduruyor'' 11 eylül 2019- https://odatv.com/ikiz-kuleye-saldiran-cihatci-ikizlerin-bilinmeyenleri-10091923.html

Devamını oku...

Brezilya'da, ülkenin batısındaki Amazonas eyaletinde yerli halkların korunması için Ulusal Yerli Vakfı (FUNAI) adına çalışmalar yürüten Maxciel Pereira dos Santos, gündüz vakti kent merkezinde motosikletiyle ilerlerken kafasına sıkılan iki kurşunla öldürüldü...

Devamını oku...

'Suçluların Çin'e iadesi yasa tasarısı' iptal edilmesine rağmen eylemler devam ediyor. ABD'nin Hong Kong konsolosluğu önünde toplanan eylemciler, "Başkan Trump, lütfen Hong Kong'u özgürleştir" pankartıyla ABD'ye 'Hong Kong'a müdahale çağrısında' bulundu. (foto,arşiv)

Devamını oku...

Hizbullah'ın Esad rejiminin Suriye'de işlediği cinayetlerdeki öncü rolüne dikkat çeken ABD Büyükelçisi, "Avrupa'ya yönelik terör planları ve cinayetleri göz önüne alınırsa, Hizbullah'a karşı harekete geçme zamanının geldiği görülecek" 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.