Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Saint-Nazaire... Jandarma kalabalığa gözyaşartıcı gaz bombalarıyla müdahale etti. Yolu bloke eden göstericilerin kent merkezine dönmesini sağlamaya çalışıyorlar...Paris; Sarı Yelekliler "Hayır, hareket bitmedi, gösterilere devam" diyerek Champs-Elysées'ye yürüdüler.

Devamını oku...

'Almanya'nın en seksi polisi' olarak tanınan 'Adrienne Koleszar', üstlerinin "Ya Model ol, ya Polis" uyarısının ardından seçimini yaptı. Kolezsar, yeniden polis üniformasını giyerek görevinin başına döndü.
 

Devamını oku...

Fransa'da Sarı Yelekliler hareketinin liderlerinden 'Eric Drouet' gözaltına alındı. Gerekçenin izinsiz gösteri düzenlemek olduğu bildirildi. (foto, Eric Drouet)

Devamını oku...

Fransa'da Sarı Yelekliler bir kez daha sokaktaydı. Başkent Paris'teki göstericilere polis göz yaşartıcı gazla müdahale ederken, gösterilere katılım en düşük seviyedeydi (?..) (İsyana katılanların 'sayısı' değil, 'niteliği', istemleri, ezilen, horlanan Toplum için önemli, ve bu Kavga bitmez! Burası, Fransa çünkü!... d.d.com)

Devamını oku...

Alman meclisi uzmanlarının hazırladığı bilirkişi raporunda, "Türkiye’nin Suriye’deki askeri varlığının uluslararası hukuk açısından işgal kriterlerini karşıladığı" tespitinde bulunuldu.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.