Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

'Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve insandan insana bulaştığı tespit edilen 'Gizemli Virüsün' ABD'ye sıçadığı bildirildi...' ('İkiz Kuleler' tezgahından sonra, 'El Kaide' rahmetli 'Obama'ya', 'Şarbon Viruslu Mektup' yollamış, Faşington'da ki İtfaiyeler'de bol bol Sokakları yıkamıştı, yani, inancımız tamdır Abd'ye; he!.. d.d.com)

Devamını oku...

Alman basınındaki yorumlarda Başbakan Merkel'in girişimi ile Pazar günü düzenlenecek Libya zirvesi ve İran ile imzalanan nükleer anlaşmanın geleceği dikkat çeken konular arasında bulunuyor. 

Devamını oku...

Trump, erken uyarı sistemi sayesinde herhangi bir Zaiyat olmadığını açıkladı... NATO'nun Ortadoğu'ya daha fazla müdahil olmasını isteyeceğini söyledi. (yeni işgaller çağrısı bu. 'NATO' BM 'AB' paravan Tabelalardır, sadece Katil sürüsü ABD var batıda... .d.d.com)

Devamını oku...

Zaharova;..ABD generali Colin Powell’in bundan yaklaşık 20 yıl önce BM Güvenlik Konseyi toplantısına, Irak’ta geliştirildiği iddia edilen kitle imha silahını içeren bir TÜP gösterdiğini ve bu ‘kanıtın’ Irak işgaline yol açtığını...'
(demek katil sürüsü ABD yarın bunlara bir FIÇI gösterse, Avrasya'yı bile işgal edecek, way lemine... d.d.ccom)

Devamını oku...

Zaharova, Facebook sayfasından yaptığı paylaşımda, ABD’nin söz konusu mektubu hata olarak kabul edilmesinin kayda geçilmesini önerdiğini... 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.