Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD dışişleri bakanlığı, Terör saldırıları olabileceği gerekçesiyle Avrupa’ya seyahat edecek vatandaşlarını uyardı...
Turistik mekanlar, ulaşım merkezleri, alışveriş merkezleri  hükümet kurumlarından uzak durun...

 

Dışişleri bakanlığının resmi internet sitesinde 1 Mayıs’ta yayınlanan seyahat uyarısının 1 Eylül tarihine kadar geçerli olduğu belirtildi. Fransa, İsveç, İngiltere ve Rusya’da düzenlenen saldırılara değinilen açıklamada, IŞİD, El Kaide ve bunların uzantı yada türevi örgütlerin Avrupa genelinde terör saldırıları düzenleyebilecekleri ve bunu uygulamaya da geçirebilecekleri belirtildi.

 
Söz konusu ülkelerdeki yönetimlerin aldığı önlemlere rağmen ABD dışişleri bakanlığının potansiyel saldırılar konusunda kaygı duyduğu, örgüt sempatizanlarının, ya da aşırı radikal kişi ya da grupların herhangi bir uyarıda bulunmadan saldırı düzenleyebilecekleri ifade edildi.
 
Avrupa’ya seyahat edecek ABD'den, turistik mekanlar, ulaşım merkezleri, pazarlar ve alışveriş merkezleri ile yerel hükümet kurumlarından uzak durmaları istendi. Bunlara ek olarak, oteller, kulüpler, restoranlar, ibadet yerleri, parklar, yüksek profilli olaylar, eğitim kurumları, havaalanları gibi noktaların saldırılar için öncelikli yerler olduğu vurgulandı.
 
02 Mayıs 017- Diken.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.