Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Associated Press Ajansı’nın bildirdiğine göre, BM Genel Kurul Toplantısı ve ABD Başkanı’nın ziyareti nedeniyle...

 

New York semalarının uçuşa kapatılması dolayısıyla ABD Hava Kuvvetleri’ne bağlı savaş uçakları New York semalarında uçuş gerçekleştiren üç hafif uçağı alı koydu.

Kuzey Amerika Havacılık ve Uzay Savunma Komutanlığı sözcüsü John Cornelio tüm hedeflerin yaklaşık 1.5 saat içerisinde başarı bir şekilde alı konulduğunu bildirdi.

Bu görev için F-16 savaş uçakları kullanılırken, uçakların alı konulması sonrası uçaklara pilotların kapalı hava sahasını işgalden dolayı ifade verecekleri en yakın havaalanına eşlik edildi.

İlk verilere göre, uçaklardan hiçbiri terör veya düşmanca bir düşünceye sahip değildi.

24 Eylül 013- Rusyanın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.