Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD Başkanı Donald Trump, dün attığı "Füzeler geliyor" tweet'ine, yine Twitter'dan 'izahat' getirdi: Suriye'ye bir saldırının ne zaman düzenleneceğini hiçbir zaman söylemedim..
 
 
Çok yakında da olabilir, o kadar yakında olmayadabilir!sad
 
ABD Başkanı Donald Trump, dün Twitter’dan attığı “Hazır ol Rusya, füzeler geliyor olacak” mesajı hakkında yeni bir açıklama yaptı.
 
Trump yine Twitter’dan paylaştığı mesajda, “Suriye’ye bir saldırının ne zaman düzenleneceğini hiçbir zaman söylemedim. Çok yakında da olabilir, o kadar yakında olmayadabilir! Her durumda, ABD benim yönetimimde bölgeyi IŞİD’den kurtarmak adına harika bir iş yaptı” ifadelerini kullandı. Trump, Amerika’ya bu konuda teşekkür beklediğini de belirtti.
..........Tweet------------
Never said when an attack on Syria would take place. Could be very soon or not so soon at all! In any event, the United States, under my Administration, has done a great job of ridding the region of ISIS. Where is our “Thank you America?”
.....................
 
NE OLMUŞTU?
 
Trump dün, Rusya’nın Lübnan Büyükelçisi Alexander Zasypkin’in ‘Suriye’ye fırlatılan her füzenin düşürüleceği’ uyarısına Twitter’dan yanıt vermişti.
 
ABD Başkanı “Rusya Suriye’ye atılan her füzeyi düşürmeye yemin ediyor. Hazırlan Rusya çünkü füzeler geliyor olacak; iyi ve yeni ve ‘akıllı’! Kendi halkını öldüren ve bundan keyif alan Gazla Öldüren Hayvan’la ortak olmamalısınız” ifadelerini kullanmıştı.
 
“Füzeler geliyor” açıklaması savaş ihtimali nedeniyle gerilimi tırmandırırken, Amerikalı yetkililer bu sözlerin kendilerini de şaşırttığını açıklamıştı. 
 
12 Nisan 2018-gazeteduvar.com-(Dış Haberler)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.