Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

habere göre, ‘Infowars’ adlı radyo kanalının komplo teorileriyle ünlü kurucusu ve yorumcusu, neredeyse sinir krizi geçirdiği yayında,
“S… Trump’ı…Bu s… heriflerinin alayınızı s….” diye bağırdı. 
 
 
Küfür ve bağrışmalar sırasında stüdyodakiler masayı yumrukladı
ABD Başkanı Donald Trump'a yakınlığıyla bilinen gazeteci ve yorumcu Alex Jones, İngiltere ve Fransa ile birlikte Suriye'ye yönelik düzenşenen hava harekâtına tepki gösterdi.
 
Jones, Trump'a küfretti.
 
Harekat, Trump’ın önde gelen destekçilerinden Fox News dahil birçok muhafazakâr medya organında kuşkuyla karşılandı. Yararı ve maliyeti sorgulandı.
 
Milliyet'te yer alan habere göre, ‘Infowars’ adlı radyo kanalının komplo teorileriyle ünlü kurucusu ve yorumcusu, neredeyse sinir krizi geçirdiği yayında, “S… Trump’ı…Bu s… heriflerinin alayını s….” diye bağırdı. 
 
Küfür ve bağrışmalar sırasında stüdyoda bulunanların masayı yumrukladığı görüldü. 
 
15 Nisan 2018-

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.