Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kuzey Kore Meclis Başkanı Kim Yong-Nam, Moskova'da bir araya geldiği Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un mektubunu iletti. (Bu 'mektubun' yaratmak istediği hava şu; 'ABD ile biz gönüllü görüştük' d.d.com)
 
 
© REUTERS/ KCNA-ASYA & PASİFİK
 
Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e mektup gönderdi.
 
Rus lider, Kim ve ABD Başkanı Donald Trump arasındaki görüşmenin ardından bölgedeki sorunların çözümü için bir perspektif oluştuğunu ifade etti.
 
Kuzey Kore Meclis Başkanı Kim Yong-nam, Moskova'da bir araya geldiği Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un mektubunu iletti.
 
Kim Yong-nam, Kuzey Kore liderinin mektubunu Putin'e sunmaktan büyük bir onur duyduğunu belirtti.
 
Eksen
 
‘Trump-Kim zirvesi Kuzey Kore ve ABD’nin başarısı değil, esas başarı Çin Halk Cumhuriyeti’nin’
 
'KİM-TRUMP GÖRÜŞMESİNDEN SONRA DİPLOMATİK ÇÖZÜM İÇİN PERSPEKTİF DOĞDU'wink
 
Putin, Kim ve Putin'in Singapur'daki görüşmesi sayesinde Kore Yarımadası'ndaki sorunların diplomatik yollardan çözümü için bir perspektif oluştuğunu kaydetti.
 
Rusya'nın bu yönde adım atılmasını her zaman desteklediğini söyleyen Rus lider, bu doğrultuda ilerlemeye hazır olduklarının altını çizdi.
 
PUTİN, KİM'İ RUSYA'YA DAVET ETTİ
 
Bu arada Putin, Kim Yong-nam'la görüşmesi sırasında Kuzey Kore lideri Kim'i Rusya'ya davet etti.devil
 
Putin, "Kuzey Kore lideri dostum Kim Jong-un'a Rusya'yı ziyaret etme davetimi iletmenizi rica ediyorum. Bu ziyaret, eylülde Vladisvostok'ta yapılacak Doğu Ekonomik Forumu çerçevesinde ya da ayrı olarak gerçekleştirilebilir" dedi.
 
14 Haziran 2018- sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.