Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

54 yaşındaki Comey, Adalet Bakan Yardımcılığı görevini yürütmüş, mahkeme kararı olmaksızın telefon görüşmelerinin dinlenmesine izin verme gibi bir takım kararları ile ün kazanmıştı.

 

ABD Başkanı Barack Obama, James Comey’i Amerikan Federal Araştırma Bürosu FBI’ın yeni başkanı olarak resmen tanıttı.

Amerika’nın Sesi Radyosu tarafından geçilen haberde, Başkan Obama’nın Comey’i ‘‘iyi ve kötü arasındaki farkı gayet iyi bilen ve bugüne kadar son derece faydalı hizmetlerde bulunmuş bir devlet görevlisi’’ olarak nitelendirdiği bildirildi.

54 yaşındaki Comey, Başkan George W. Bush döneminde Adalet Bakan Yardımcılığı görevini yürütmüş, bu görevde iken Beyaz Saray ile görüşmeyi reddetme ve mahkeme kararı olmaksızın telefon görüşmelerinin dinlenmesine izin verme gibi bir takım radikal kararlar ile ün kazanmıştı.

Comey, FBI Başkanlığı görevini, 11 Eylül 2001’deki terör saldırılarından hemen önce bu göreve getirilmiş olan Robert Mueller’den devraldı.

29 Ekim 013-Rusya'nın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.