Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Beyaz Saray önünde 'ulusal acil durum' protestosu: 'Duvarı Trump'ın etrafına örün, bizi kurtarın'... CIA, 'efendim, kendini yakanın ruh sağlığı bozuktu' demiş... (bu sözlere; 'gülmek var, belli etmek yok'...d.d.com)

 

 

© REUTERS/ Carlos Barria
ABD
 
ABD'de, Beyaz Saray önünde kendini ateşe vererek yaralanan kişi, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.
 
(Beyaz Saray önünde 'ulusal acil durum' protestosu: 'Duvarı Trump'ın etrafına örün, bizi kurtarın')
 
ABD Gizli Servisinden yapılan açıklamada, "Beyaz Saray önündeki Pennsylvania Caddesi'nde elektronik tekerlekli sandalye tipi scooter kullanan bir kişi kendini ateşe verdi." denildi.
 
Bir süre yolun yaya ve araç trafiğine kapatıldığını ve olaya müdahale edildiğini duyuran Gizli Servis, bir süre sonra yaptığı yeni açıklamada ise "Kendini ateşe veren erkek yerel bir hastaneye sevk edildi, yaraları hayati tehlike taşımıyor." ifadesine yer verdi. 
 
Açıklamada, olaya ilişkin soruşturmanın sürdüğü de belirtildi. 
 
ABD basınına yansıyan iddialarda ise söz konusu kişinin "ruh sağlığı problemleri"devil yaşadığı ve Başkan Donald Trump'a herhangi bir tehlike arz etmediği kaydedildi.
 
13 Nisan 2019-sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.