Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD'li ünlü yönetmen Oliver Stone, önceki gün Londra'da tutuklanan WikiLeaks kurucusu Julian Assange'ın gerçeklerin açığa çıkmasını sağlayarak insanlık adına büyük bir iş çıkardığını söyledi.
 
 
© AP/ Carlo Allegri
DÜNYA
 
(Polisin baskın yaptığı Assange hakkında İngiliz yargısından mahkumiyet, ABD'den iade isteği)
 
Twitter hesabından açıklama yapan Stone;
 
"Julian Assange gerçekleri yayınlayan biri. İnsanlık dışı bir muameleye maruz kalsa da, Assange insanlık adına büyük bir iş çıkardı" ifadelerini kullandı.
 
Stone, Assange'ın yaptığı çalışmaların insanların bilme hakkının ve ABD ile İngiltere'nin günümüzdeki tiranlık haline gelen baskısına karşı temel özgürlüğümüzün devam etmesi açısından önem taşıdığını vurguladı.
 
​İngiliz polisi tarafından Londra'daki Ekvador Büyükelçiliği'nde gözaltına alınan Wikileaks kurucusu Julian Assange, çıkarıldığı mahkemede kefaletle serbest kalma kurallarını ihlal gerekçesiyle tutuklanmıştı.
 
13 Nisan 2019-sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.