Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com; dikkat ederseniz, kuduz köpek Abd'nin niyeti dünya Hakimiyeti ile sınırlı değil, çünkü, dünya devletleri zaten elinde, iğrenç yaratık Abd, insanları, doğayı, dünyayı da yok etmeye çalışıyor; yaklaşık yüzyıldır yaptığı budur, katliamlarının yanısıra, dünyayı da Çöle çevirdi, çeviriyor, insan kılığına sokulmuş makine yapımı 'çip' ile çalıştırılan 'sayborg'lara benziyor bunlar,

 

 

hepsi otomatikman aynı yalan cümleleri 'kelimesi kelimesine' tekrarlıyor konuşurken, hiçbir insan bunu beceremez.. insanı çağrıştıran hiçbir özellikleri ise zaten yok.. d.d.com-
......................
 
Japonya'nın başkenti Tokyo'daki Haneda Havalimanı'nda karantina altına alınan 4 kişide yeni tip coronavirüsün (Covid-19) yeni bir türü tespit edildi.
 
Kyodo ajansının haberine göre, başkent Tokyo’daki Haneda Havalimanı'nda Brezilya çıkışlı 4 yolcuda Covid-19’un yeni türüne rastlandı.
 
Sağlık Bakanlığı, Brezilya’nın Amazonas eyaletinden gelen ve 2 Ocak’ta Haneda Havalimanı'na inen yolcuların girdikleri karantina sonrası testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.
 
Karantinadaki 4 kişiden 40’lı yaşlardaki kişinin nefes güçlüğü çektiği, 30’lu yaşlardaki kadının boğaz ve baş ağrısı yaşadığı, genç bir erkeğin de ateşinin yükseldiği kaydedildi.
 
Kamu yayıncısı NHK'ya göre, yolcuların numunelerini inceleyen Salgın Hastalıkları Ulusal Enstitüsü (NIID), Covid-19'un yeni türünün tespit edildiğini açıkladı.
Açıklamada bu yeni türün "ciddi semptomlar gösterdiği ya da daha bulaşıcı olduğu" yönünde kanıt bulunamadığı kaydedildi.
 
NIID Başkanı Wakita Takaji da bulunan yeni türün, daha önce İngiltere ve Güney Afrika’da tespit edilen varyant ile bazı benzerlikler taşıdığını söyledi.
 
Ülkede Covid-19 vaka sayısı son 24 saatte 6 bin 81 artarak 289 bin 463'e, can kaybı sayısı 45 artışla 4 bin 80'e yükseldi.
 
Son 24 saatte 37 bin 358 kişiye virüs testi yapılan ülkede 852 kişi yoğun bakım servislerinde tedavi görüyor. 
 
11 ocak 2020-ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.