Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

haber başlığı/ DSÖ, 'corona' konusunda bu seferde Tavşanlarla, Porsukları Suçladı  
Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) virüsün insanlara Tavşanlar ile Gelincik Porsukları tarafından bulaştırılmış..(DSÖ, maaşını ABD'den aldığı için,  Abd'nin köpeğidir! Abd'nin her söylediğini geviş getirmekle, allayıp-pullamakla ünlüdür, emperyal kapitalist köpeklerde 'corona' oyunundan -bütün toplumu eve kapatmaktan- son derece memnundur, çünkü, bunların En Büyük Korkusu, Emeğiyle geçinen Toplumdur..dd.com)
 
 
 
© AFP 2021 / NICOLAS ASFOURIno
 
The Wall Street Journal'ın haberine göre, araştırmacılar ayrıca Vuhan'daki hayvan pazarında satılan ürünlerin tedarikçilerine yönelik daha fazla inceleme dikkat çektiler. 
Pazarda yasal veya yasa dışı satılan hayvanların tam listesinin ise henüz oluşturulamadığı kaydedildi.
 
Uzmanlar ayrıca, Corona'nın Avrupa'da insanlar ve vizonlar arasında iki yönlü bulaşabildiğinin tespit edilmesi üzerine de, Çin'in vizon çiftliklerinde de yaygın testler yapılması gerektiği görüşünde. 
 
'Virüsün laboratuvardan sızması olası değil'no
 
Çin'deki incelemelerini geçen hafta bitiren DSÖ ekibi, düzenledikleri basın toplantısında, koronavirüste Vuhan hayvan pazarının rolünün hala belirsizliğini koruduğunu açıkladı.
 
Uzmanlar ayrıca, virüsün bir laboratuvardan sızmış olabileceği iddiasının ise olası bir ihtimal olmadığını belirtti.
 
Öte yandan uzmanlar, koronavirüsü insanlara doğrudan yarasaların taşıdığı konusunda da şüpheleri olduğunu belirterek 'bir ara konakçı olması gerektiğini' açıkladı. 
 
19 şubat 2021- sputnik

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.