Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bizzat Başbakan Angela Merkel'in 'AstraZeneca Aşısının' pıhtılaşmaya neden olduğu ve durdurulması gerektiği konusunda daha önceden bilgilendirildiği ortaya çıktı... bilinen, 37 kişi beyin trombozlu hasta 9 ölü..
 
 
Almanya
 
Başbakanlık aşı yasağını önceden Biliyordu
 
Hükümetin kaosa sebep olan Corona politikasına bir yenisi daha eklendi:
 
Bizzat Başbakan Angela Merkel’in AstraZeneca aşının pıhtılaşmaya neden olduğu ve durdurulması gerektiği konusunda daha önceden bilgilendirildiği ortaya çıktı.
 
Medya haberlerine göre, Aşı Komisyonu Başkanı Thomas Mertens Başbakanlık Müsteşarı Helge Braun’u 26 Mart cuma günü arayıp AstraZeneca aşısının belli yaş gruplarında yapılmasının Durdurulmasını istedi.
 
Başbakan Merkel’in de olay hakkında bilgilendirilmesine rağmen AstraZeneca aşısını durdurma kararı 30 Mart Salı günü öğleden sonra alındı.
 
Bir hükümet sözcüsü ZDF’ye yaptığı açıklamada, “Ülke genelini ilgilendiren bir karar olacağı için Başbakan Merkel, Etik Kurulu ve Leopoldina Milli Bilim Akademisi uzmanlarının görüşlerine başvurmuştur” dedi.
 
Almanya’da geçtiğimiz haftalarda yapılan 2.7 milyon AstraZeneca aşısından 37’sinde beyin damarlarından tromboz teşhisi kondu.
 
Dokuz kişinin ise buna bağlı olarak yaşamını yitirdiği kaydedildi.
 
02 nisan 2021-radyokassel

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.