Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haberde, farklı ülkelerin vatandaşları olan 300 kişinin üyesi oldukları güvenlik şirketlerinde ciddi bir askeri eğitimden geçtikleri belirtildi.

 

ABD'den Ukrayna’ya özel savaş eğitimi almış 300 savaşçının gönderildiği bildirildi.

Rusya’nın Arapça yayın kuruluşu Rusya el-Yovm’un haberine göre  ABD’den Ukrayna’ya gönderilen 300 kişilik savaşçı ABD’de çeşitli güvenlik şirketlerinde çalışıyordu.
 
Haberde farklı ülkelerin vatandaşları olan 300 kişinin üyesi oldukları güvenlik şirketlerinde ciddi bir askeri eğitimden geçtikleri belirtildi.
 
Rusya el-Yovm televizyonunun konuyla ilgili haberinde Ukrayna Ulusal Güvenlik Konseyi’nin ABD’ye ait George Bush savaş gemisinin Karadeniz’e girdiğine dair açıklamasını nakletmesi ve Türkiye’nin de bu geminin geçişine izin verdiğini vurgulaması dikkat çekti.
 
Haberde ayrıca Ukrayna’nın çeşitli kentlerden aşırı sağcı milislerin Kiev’e gittikleri de bildirildi.

7 Mart 014-YDH

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.