Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Putin, 'Kırım’ın meşru yönetimi tarafından atılan adımların uluslararası hukuk normlarına dayandığını ve yarımadanın sakinlerinin meşru çıkarlarını sağlamaya yönelik olduğunu' vurguladı.

 

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin; Almanya Başbakanı Angela Merkel ve İngiltere Başbakanı David Cameron ile bugün yaptığı telefon görüşmesinde, Kırım yönetiminin aldığı tedbirlerin uluslararası hukuk normlarına dayandığını ve halkın çıkarlarını sağlamaya yönelik olduğunu söyledi.

Kremlin’den yapılan yazılı açıklamada, “Putin, Kırım’ın meşru yönetimi tarafından atılan adımların uluslararası hukuk normlarına dayandığını ve yarımadanın sakinlerinin meşru çıkarlarını sağlamaya yönelik olduğunu vurguladı.

Rusya Devlet Başkanı, ayrıca, muhataplarının dikkatini, Kiev’deki mevcut yöneticilerinin başkentte ve ülkenin diğer bölgelerinde aşırı milliyetçi ve radikal grupları engellemek için hiçbir eylemde bulunmadığına çekti” denildi.

Liderler, krizin çözümü için olası uluslararası çabalara ilişkin fikir alışverişinde bulundu. Dışişleri bakanları düzeyinde dahil olmak üzere çalışma temaslarını sürdürme konusunda anlaşmaya varıldı.

9 Mart 014-Rusya'nın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.