Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kerry, ABD’nin Rusya’nın Ukrayna üzerinde ve özellikle Kırım’da tarihsel, kültürel ve diğer önemli çıkarları olduğunu inkar etmediğini belirtti.

 

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ABD Temsilciler Meclisi Ödenekler Komitesi’ndeki oturum sırasında yaptığı konuşmada ABD ve diğer Batı ülkelerinin Rusya’ya karşı olası yaptırımlarının uluslararası önemli konularda bir dizi çözümü olumsuz etkileyeceğini itiraf etti.

Kerry bundan özellikle İran’ın nükleer sorununu, Suriye’deki silahlı iç çatışmayı ve Afganistan’daki durumun normale dönmesini kastettiğini belirtti.

ABD Dışişleri Bakanı Amerika’nın Ukrayna’daki durumdan dolayı Rusya’ya karşı özellikle ne tür ekonomik ve siyasi cezalandırıcı önlemler uygulayabileceği ayrıntılarını açıklamaktan kaçındı.

ABD Dışişleri Bakanı John Kerry 13 Mart Perşembe günü Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüşmek için Londra’ya uçacak.

Kerry, ABD’nin Rusya’nın Ukrayna üzerinde ve özellikle Kırım’da tarihsel, kültürel ve diğer önemli çıkarları olduğunu inkar etmediğini belirtti ve “Kırım yüzlerce yıl Rusya’nın bir parçası oldu” ifadelerine yer verdi.

ABD diğer taraftan Kırım’ın statüsü ile ilgili referandum sonuçlarını kabul etmeyi düşünmüyor.

13 Mart 014-Rusya'nın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.