Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

19 Mart’ta NBC televizyon kanalına bir demeç veren ABD Başkanı Barack Obama, ABD’nin Ukrayna’daki durumda askeri müdahalesinin ihtimal dışı olduğunu belirttti.

 

Obama konu ile ilgili olarak “Biz Ukrayna’da askeri operasyonlara bulaşmayı düşünmüyoruz” ifadelerine yer verdi. ABD Başkanı’na göre, Ukrayna’da yaşayan insanlar dahi ABD’nin Rusya ile çatışmasının hem Washington hem de Ukrayna için uygun olmayacağını itiraf etmelidirler.

Obama bununla beraber ABD’nin Rusya’ya karşı ek ekonomik yaptırımlar uygulama fikrinden vazgeçmediğini vurguladı. ABD Başkanı Rusya’nın Ukrayna içişlerine karışmasına karşı çıkan güçlü bir uluslararası koalisyon olduğuna inanması için Amerika’nın ülkenin tüm diplomatik kaynaklarını seferber etme niyetinde olduğunu sözlerine ekledi.

ABD daha önce 17 Mart’ta 11 Rus ve Ukraynalı devlet adamlarına karşı yaptırım uygulaması başlatmıştı. Washington o kişilerin Rusya’nın Kırım’daki eylemlerinden sorumlu olduklarını düşünüyor.

20 Mart 014- Rusya'nın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.