Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Seul, söz konusu füze atışlarını, ABD ile Güney Kore’nin halen gerçekleştirmekte oldukları askeri tatbikatalara yönelik Pyongyang’ın ‘silahlı protestosu’ olarak görüyor.

 

Yonhap Haber Ajansının Güney Kore Genelkurmay Başkanlığına dayanarak bildirdiğine göre Kuzey Kore bugün Japon Denizine 30 kısa menzilli füze atışında bulundu.

Yaklaşık 60 kilometre uçan füzeler denize düştü. Kuzey Kore altı gün önce de Kore yarımadasının doğu kıyısından 25 füze atışı gerçekleştirmişti.

Seul, söz konusu füze atışlarını, ABD ile Güney Kore’nin halen gerçekleştirmekte oldukları askeri tatbikatalar yönelik Pyongyang’ın ‘silahlı protestosu’ olarak görüyor. Kuzey Kore ise tatbikatları kınıyor ve bu eylemleri savaş hazırlıkları olarak nitelendiriyor.

Seul daha önce yaptığı açıklamada her yıl düzenlen tatbikatların savunma amacı taşıdığını vurgulamıştı.

22 mart 014-Rusya'nın sesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.