Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Diyarbekir'de bir Camiden, Kürtçe olarak sokak hayvanlarından virüsün bulaşabileceği anonsu yapıldı. Gelen tepkiler üzerine Valilik  imamının yanlış anlaşıldığını...

Devamını oku...

Uluslararası Af Örgütü (Amnesty) yılık raporunda, Türkiye’nin 9 Ekim’de Rojava’nın Sere Kaniyê ve Gire Spi kentlerine yönelik operasyonunda 180 sivilin yaşamını yitirdiğine yer verdi...

Devamını oku...

IŞİD, Kerkük’ün Dubız ilçesine düzenlediği saldırıda 4 sivil vatandaşı öldürdü, 3’ünü yaraladı.
(Katil sürüsü ABD,  On yıllardır Kürdlerin Üzerine hem TC'yi, hemde IŞID- Nusra, ÖSO -bunlar El Kaide- PKK/PYD=HDP'yi -danışıklı savaş- Saldırtıp duruyor 'Kürdler Haritadan silinene kadar da ,ABD'nin bu Kanlı Oyunları Sürecek'..d.d.com)

Devamını oku...

Diyarbekir; PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 86 aile, HDP il binası önündeki oturma eylemini 167'nci günde de sürdürdü. Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde (14 yaşındayen) 7 yıl önce..(çocukların yaşlarına dikkat ediniz lütfen. foto, TC basını, 2015 yılı.. ama rakamlar çok eksik..Kürdler, 'CIA/MİT' tarafından Kuşatılmış durumda..d.d.com) 

Devamını oku...

DSG (PYD=YPG'dir bu) Resmi Sözcüsü Kîno Gabrîyêl, güçlerinin İDLİB’deki Operasyonlara katıldığı yönündeki haberlerin Doğru Olmadığını açıkladı.. (foto, batı kürdistan-Rojava- Kürdler,PKK/PYD'ya DEFOL! diyor.. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.