Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Irak ve Kürdistan Bölgesi’nde 12 Mayıs'ta yapılan genel seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre, Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Kürdistan genelinde açık arayla birinci parti oldu. (foto, seroklar; Hero Talabani, Mesud Barzani)

Devamını oku...

Deutsche Welle/ Eş Şebab fildişi, Taliban afyon, IŞİD 'da petrol satıyor. Bulundukları ülkelerin ekonomisini sömüren terör örgütlerinin sürekli yeni yöntemleri başvurması ise mali kaynaklarının kurutulmasını güçleştiriyor. (bütün dünya, faşist terörün asıl finansörünün ABD olduğunu biliyor, 'DW' hariç. d.d.com)

Devamını oku...

Türkiye'nin 'Menbiç'e operasyon yapacağız' açıklamasından sonra Fransa askerlerinin Menbiç'teki askeri varlığını artırdığı belirtiliyor. 

Devamını oku...

HDP’de görev almış bazı isimlerin İYİ Parti’ye kaydığını belirten Öztürk, “Karadeniz’de, Güneydoğu’da, Trakya’da, batı illerinde de hareketli olan İYİ Parti’nin... Hakkari’de yapılan kamuoyu yoklamasında İYİ Parti’ye oy vereceğini belirtenlerin oranının yüzde 20 çıktığı bildirildi.

Devamını oku...

ABD Savunma Bakanlığı tarafından Peşmerge Güçleri'ne gönderilen yardım Kürdistan Bölgesi’ne ulaştı.
(Güney Kürdistan; bir yanda yurtdışında ki bankalarda yatan milyarlarca Dolarlar, diğer yanda maaş alamayan işçiler, Peşmergeler, memurlar... d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.