Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com: bir kez daha tekrar edelim; İdlib'e, Afrin'e TC'yi ve TC üzerinden El Kaide uzantılarını sokan, Katil sürüsü, Kahpeler kahpesi ABD idi! Kürdleri işte böylesi bir 'ateş çemberinin' içerisine soktu. Hangi taraf kiminle kapışırsa kapışsın, ayakaltında Yok edilen Kürdler olacaktı ve oluyor hala ... d.d.com-

Devamını oku...

d.d.com; TC'yi, Fırat'ın doğusuna, Menbiç'e, Afrin'e, İdlib'e sokan, vede TC  üzerinden El Nusra, IŞID.. vb..ni de batı Kürdistan'ın bu şehirlerine Silahlandırıp yerleştiren Katil sürüsü ABD'dir, ama, bütün bu Kahpelikler sanki Kendi Eseri değilmiş gibi kenarda oturmuş seyrediyor ABD! Güney Kürdistan'da aynı oyunları oynuyor...d.d.com-

Devamını oku...

Kürdistan Demokrat Parti (KDP) Şengal Sorumlusu, PKK’nin sivil halkı kendisi için canlı kalkan olarak kullandığını belirterek, Irak hükümetinin PKK'nin bölgeden çıkarılması için resmi girişimlerde bulunması çağrısını dile getirdi.

Devamını oku...

Rûdaw’ı, kimler kontrol etmekte ve kimler hangi rotaya yönlendirmektedir? Rûdaw’ın Türkçe bölümünü kontrol edenler Türk Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mıdır?
(Rudaw, Neçirvan Barzani'nin sitesidir, Neçirvan'a da Uyar bu site.. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.