Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Duhok Amerikan Üniversitesi'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada Mesrur Barzani; 'İhanet olmazsa düşmanlarımız Kürdistan'ı işgal edemez' dedi.('ihanete'-?- karşı açıklama yaptığı 'yer'de pek manidar doğrusu. d.d.com)

Devamını oku...

Geçtiğimiz günlerde yangınların söndürülmesi için ciddi bir mücadele verdiklerini belirten Müşkirek Köyü sakini Hüseyin Zeytin; Sabah saatlerinde 2 helikopterin, 2 saat boyunca Aralıksız bir şekilde Bali Deresi ve Müşkirek kırsalını  Bombaladığını, alev almayan yerleri ise Defalarca Bombaladığını kontrol altına aldıkları bölgelerin YENİDEN YAKILDIĞINI söyledi.

Devamını oku...

DAD, Ankara Şubesi Açıklama Yaptı: 'Dersim’de Yangının Söndürülmesi Engelleniyor... Dersim Halkı  Göçe Zorlanıyor...'
 
(bu fotografı, 'bir saat önce' Ovacık belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu astı, ve soruyor 'Türk basını' nerede diye?   https://twitter.com/hashtag/dersimyanıyor
-TC basını? Küfür etsek utanır mı? d.d.com-
 

Devamını oku...

Eski Belediye başkanı Cevdet Konak; “Güvenlik gerekçesi ile yangına müdahale edilmesine izin verilmiyor. İnsanlara ‘Yasaktır giremezsiniz’ diyorlar...
 
Orman yangınına dikkat çekmek için Dersim Merkezde basın açıklaması yapmak istediklerini ifade eden Haydar  Çetinkaya;
“Polis, Basın Açıklaması yapacağımız yeri çevreledi. Sanat Sokağı demiş olduğumuz yerin neredeyse hepsini polis tuttu....

Devamını oku...

Şam rejimine bağlı bulunan savaş uçaklarının İdlib, Hama ve Lazkiye’deki bombardımanından kaçan insanların bir kısmının Efrin’e göç ettiği ifade ediliyor.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.