Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Afrin operasyonu sırasında evlerinin yıkıldığını belirterek Türkiye aleyhine dava açanları 'iç hukuk yolları tüketilmediği' gerekçesiyle geri çevirdi. (AF örgütünün, AİHM'nin, NATO'nun.. Kocası ve efendisi ABD!dir! Afrin'i işgal eden, katliamlar yapan 'TC'de 'Hukuk Yolu' arayın diyor bu pislikler. d.d.com)

Devamını oku...

Rojavalı Kürt siyasiler, Kürtlerin şuanki kötü durumlarından ve siyasi hareketlerin bir araya gelememelerinin sebebi Demokratik Birlik Partisi’nin (PYD) sorumlu olduğu görüşünde.  (PKK,  Kemalizmin Kürt maskeli versiyonudur. Temel görevi Kürt  Bağımsızlık Hareketlerini YOK Etmektir! 40 yıldır yaptığıda budur! d.d.com)

Devamını oku...

ABD Dışişleri Komitesi Başkanlığı’na seçilen Engel, “Kürtlere karşı büyük bir sempatim var, onlar kendi topraklarının sahibidir” şeklinde konuştu. (Ahmet Arif'mi, demişti; 'Tanı bu ABD Kahpelerini, tanı da büyü, Adiloş Bebem; diye? Foto, Barzani'den 'ABD' katillerine 'Kerkük' tepkisi.. d.d.com)

Devamını oku...

KSDP lideri Muhammed Hacı Mahmud, kurulacak olan yeni hükümette PDK veya YNK’den birinin yer almaması halinde tekrar eskisi gibi Kürdistan Bölgesi'nde iki farklı idarenin gündeme gelebileceğini söyledi. (Serok,demek, 'şefler' diktası, faşizm demektir çünkü. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.