Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

T.C destekli silahlı milisler tarafından işgal edilen Afrin'e bağlı Mabata'da.. Arapça ve Türkçe yapılan açıklamada, Newroz Kutlamalarının yasaklandığı belirtildi. (katil sürüsü ABD, Kuzey ve Batı Kürdistan'ı insansızlaştırmaya çalışıyor, sonra sıra Güney Kürdistan'a gelecek... d.d.com)

Devamını oku...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Diyarbakır'da konuştu. Soylu, bölgede turizmin canlandırılması için çalışmalara başladıklarını belirterek, "Tunceli Venedik gibi" dedi.(Diyarbekir'i, Sur'u, Lice'yi, Silopi'yi, Mardin, Nusaybin'i....yıkan, en az 10 bin Kürdü, bebek- çocuk demeden katleden, birbuçuk Milyon Kürdü sürgünlere yollayan, Dersim'i de, yakıp Viran eden bu orospu çocuğu gülerek söylüyor bunları..'Çökeceksin, PKK!'. d.d.com)

Devamını oku...

Şengal Aşiretleri Başkanı Lokman Guli, IŞİD’in Suriye’deki son kalesi olan Bağoz beldesinde 50 Ezidi kadını infaz ettiğini açıkladı.. (Şengal, IŞID bahanesi ile PKK tarafından işgal edildiğinde, Asıl Amaçları, Şengal'in  'Güney Kürdistan ile Birleşmesini Engellemekti' ve engellediler. Ardından, yine aynı PKK faşistleri  Şengal'i, Irak Rejimine -Haşdi Şabi- iade etti. TC'de de, 40 yıldır oynadıkları oyun aynısının tıpkısıydı. d.d.com)

Devamını oku...

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Ilısu Barajı'nın önümüzdeki aylarda su tutmaya başlamasıyla birlikte sular altında kalacak Hasankeyf'te, Kültürel Mirasın korunması için yapılan Şikayet Başvurusunu Red Etti.
(Sur, Suruç... katliamları, ABD önerisiyle, TC-PKK eliyle Kürdlerin katledilmesiydi, bu yüzden, adına; AİHM denilen, aslında ABD'nin Uşağı, Metresi olan, bu Dümbük ve Fahişelerin Tavrlarına hiç Şaşırmadık!...Kürdlere karşı yapılan her katliamın arkasında ABD köpekleri Var!... d.d.com-

Devamını oku...

Moskova: Rusya Dışişleri Bakanlığı yetkilileri, Suriyeli Kürtleri Şam’la görüşmelere başlamaya çağırdı. (bu Faşist çete, olası bir görüşmeye gitsede, 'anlaşmamak', göz boyamak için gider. Bu paramiliter örgütün Parolası; Kürdler hiçbir şey elde etmesin'dir!d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.