Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

haber/ Esad: Kürt güçleri orduya katmaya hazırız diyordu, ancak RET cevabı aldık 
Esad; 'Kürt güçlere Suriye'nin kuzeyinde TC'ye karşı birlikte mücadele etmeyi önerdiklerini söyleyen Esad, Kürt Milisleri Suriye ordusuna kabul etmeye hazır olduklarını ancak RET cevabı aldıklarını' söyledi. 
(d.d.com; aynı keskin söylemleri;  -'Kürdistan'ın Bağımsızlığını' istiyoruz' ..vb- Kahpe Oyunları ile 41 yıl boyunca  'Kuzey Kürdistan'da defalarca oynayıp TC ile elele Kürdistan'ı boşalttı bu Faşist çeteler..
Sonra da, 'biz zaten bir şey istemiyoruz..' dediler. 
PKK/PYD=HDP, Kürdistan'ı boşaltma, Kürdleri bitirme YOK etme projesidir! Kürdler, CIA/MİT uzantısı bu beslemelerle, her yandan Kuşatılmış durumda! Kürdleri YOK etme Projesinin Mimarı da, ABD köpekleridir, PKK/PYD= HDP.. bunların kurup yönlendirdiği faşist çetelerdir.. 'artı' notlarımız haber arasındadır... d.d.com)

Devamını oku...

ABD silahlı kuvvetleri, Kamışlo’daki Himo askeri üssü ile Tirbespiye’deki petrol kuyularının bulunduğu bölgede iki ayrı üsse yerleşti.  

Devamını oku...

Derik- Rojava’nın Derik kentinde gerçekleşen Rus-Türk devriyesine tepki gösteren kalabalığa TC güçlerinin saldırılması sonucu bir sivil yaşamını yitirdi...

Devamını oku...

İngiltere  merkezli,  Suriye  İnsan Hakları Gözlemevi (SOHR) Türk ordusu ile Suriye Milli Ordusu (ÖSO) unsurlarının DSG ile çatıştığını duyurdu.. Ateşkes kararı dün akşam 22:00’de yürürlüğe girmişti.

Devamını oku...

HASEKE–SANA muhabiri, Türk işgal kuvvetleriyle kiralıklarının Haseke kuzey kırsalındaki Rasul Ayn kentini ablukaya aldıklarını, savaş uçakları ve tank ateşiyle semtlerini bombardıman ateşine tuttuklarını ifade etti.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.