Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com; Batı Kürdistan'ı -suriye yakası-  uzantıları el Nusra, ÖSO... ile İşgal etmiş, Onbinlerce Kürdü Katletmiş, Milyonlarca Kürdü Sürgünlere yollamış,  ABD'nin tetikçisi TC'ye gidip, 'Suriye muhalifleri ile Oturup Anlaşma yapmış ENKS?' hemde anlaşmanın Uygulanmasını bekliyormuş? Şaka değil bu, bir gerçek... Kürt halkını en büyük Düşmanı, 'ENKS' gibi olan Onursuz, pislikler! d.d.com-

Devamını oku...

Beyaz Saray Donald Trump’ın Davos programına ilişkin bilgileri yayınladı. Trump Dünya Ekonomik Forum görüşmeleri kapsamında Neçirvan Barzani ile bir araya gelecek... (Gözleri, Vicdanı olan biri sokak karısının çocuğu Trump'a Sorsun; 'Siz, Kürdleri her yerde Tetikçi olarak kullanmaktan vede Bölge devletlerine Katlettirmekten başka ne yaptınız?.. diye..  d.d.com)

Devamını oku...

Diyarbekir: HDP/PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen 70 aile, HDP il binası önündeki oturma eylemini 136'ncı gününde de sürüyor. (daha, 'Bin'lerce Aile bu Eyleme katılacak! d.d.com)

Devamını oku...

Şengal: 'MİT ve TSK’nın Ortak operasyonunda örgütün Şengal’deki ayağı olan YBŞ’nin elebaşlarının da olduğu 6 terörist etkisiz hale getirildi...' -TC basını (Ezidi Kürt grupları, omuzlarında hep 'Kürt Bayrağı Arması' taşır. TC uzantısı kontra PKK, kürt bayrağı ve arması taşımaz.  d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.