Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

HDP aracılığıyla PKK tarafından dağa kaçırıldığını belirttikleri çocuklarının geri getirilmesi için HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde başlatılan oturma eylemi 10'nuncu günde sürüyor... (HDP beslemeleri; CIA/MİT'in 'Kürdleri' ablukaya soktukları PKK'nın bir benzeridir, görevleri farklıdır sadece... biri dağları, diğerleri Kürt şehirlerini elinde tutuyor.. d.d.com) 

Devamını oku...

TSK tarafından Muş ve Hakkari’de gerçekleştirilen operasyonlarda PKK ile çatışma yaşandığı açıklandı.
(Hakan.Fidan, Suriye'ye 4 adam gönderir TC'ye 8 füze attırırım, sonra Suriye'ye gireriz demişti, PKK varken füzeye gerek yok, 4 tane beslemen PKK'lı yolla, 'savaş oyunu oynasın', sen de Kürdistan'ı boşaltmaya devam et TC! d.d.com)

Devamını oku...

Çocuklarının HDP tarafından Dağa götürüldüğü iddiasıyla eylem yapan ailelerin durumu hakkında Diyarbakır İl örgütü; "Partimizin önünde oturma eylemleri Yapmaları partimizin Türkiye kamuoyunda İtibarını zedelemeye yönelik Siyasi oyun...' 
(MİT beslemesi HDP faşistlerinin yaptıkları bir yana; HDP'yi MİT'in kurduğunu en yetkili en az 10 tane 'AKP' kurmayı söyledi, bu itlerin GIKI bile çıkmadı, O zaman 'itibar'da aramadılar, sizin itibarınız yok ki sarsılsın, Halkı korkutarak nemalanıyorsunuz pislikler.. d.d.com)

Devamını oku...

'İyi bak bu Fotolara, Uluslarası Katil, Kuduz Köpek ABD! Sur, Suruç, Cizre.. Kerkük, Şengal.. el Bap, Membiç.. Afrin'den sonra Yakıp Yıktırdığın İDLİB burası!....
"ABD ve Türkiye arasındaki ilişkiler iyiye değil kötüye gidiyor. Washington'un Ankara'yı silah alım anlaşmaları da dahil Moskova'yla yaptığı bazı anlaşmalardan vazgeçirme girişimleri....
(İdlib, açısından bu satırların içi boş! TC ile ABD'nin ilişkileri kötüye gitse, uluslararası ilişkilere yansır, kıskaca alır TC'yi, elinde binlerce olanak ve yerel Güçler var...Abd'nin İdlib'e saldırısı, TC'ye, 'haydi aslanım korkma, saldır, Ben senin yanındayım, Kürdler yok edilmeli' mesajıdır. TC, ABD'den kopamaz!!!  foto, İdlib''den de kaçan Kürdler...d.d.com)  

Devamını oku...

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Mahmut Şahin, “Kur'an Nesli Platformu tarafından #Diyarbakır'ın #Sur ilçesinde bulunan Hz Süleyman Camii yerleşkesinde düzenlenen etkinliği... (fotograflar arşiv.. 'ümmetçi' bunlar, TC'nin yedek gücü...foto, Mehmet Eymür'ün, 'Ergenekon' mahkemesindeki konuşması... PKK'yı kuranlar kimdi acaba?. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.