Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Yaklaşık 200 çukur ve barikatın bulunduğu Abdulkadirpaşa, Fırat, Dicle ve Yenişehir mahallelerinde yükselen patlama ve silah sesleri, ilçenin her yerinden duyuluyor.

(TC'nin, PKK'ya desteğiyle, o Çukur ve Hendekler' yıllardır oradaydı. Bir gecede kazılmadı bunlar d.d)

 

 

   Nusaybin Göç Ediyor...

Mardin’in Nusaybin ilçesinde dünden beri duyulan şiddetli patlama ve silah sesleri tedirginliğe neden oluyor.

Bölgede çatışmaların başlamasında bu yana 6 defa sokağa çıkma yasağının uygulandığı Mardin’in Nusaybin ilçesinde dünden beri duyulan şiddetli patlama ve silah sesleri tedirginliğe neden oldu.

Yaklaşık 200 çukur ve barikatın bulunduğu Abdulkadirpaşa, Fırat, Dicle ve Yenişehir mahallelerinde yükselen patlama ve silah sesleri, ilçenin her yerinden duyuluyor.

Son günlerde yaşanan olaylar ile askeri sevkiyatlar yeni ve uzun süreli sokağa çıkma yasağının habercisi olarak yorumlanırken 120 bin nüfuslu ilçede şuana kadar 50 bini göç ettiği ifade ediliyor.

Hatırlanacağı üzere 4 Mart Cuma günü tarihi uluslararası İpek Yolu üzerinde bulunan Bölge Trafik Denetleme İstasyonu’na bomba yüklü araçla düzenlenmiş ve saldırıda 2 kişi hayatını kaybetmiş, 53 kişi de yaralanmıştı.

11 mart 2016- mezopotamya.news

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.