Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

5 Ağustos günü gerçekleşen dünya barışı konferansında Halepçe’de uygulanan Katliamın resmen bir Jenosid olduğu tanınarak  bundan böyle Hiroşima ve Negazaki ile aynı statüde ele alınacağını belirtildi.


Halepçe Belediye Başkanı ve Dünya Belediyeler Başkan Yardımcısı Hıdır Kerim Dünya barışı amacıyla gerçekleştirilen konferansta Halepçe de uygulananların da bundan böyle Hiroşima ve Negazaki ile aynı statüde ele alınacağını belirtti.
 
Hıdır Kerim ayrıca, konferansın birinci günkü oturumunda, Japon konuşmacıların ve katılımcılar tarafından Halepçe de yaşananların,  bundan 67 yıl önce Hiroşima ve Negazaki’de gerçekleşen katliamlardan eksik olmadığının dile getirildiğine dikkat çekti.

9 Agustos 013- denge azad

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.