Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ebdulselam Osman; "Artık bütün dünya biliyor ki PKK, Rojava'da halka zulüm uyguluyor...
Denetimine Girmeyenleri ya öldürüyor, ya Zindana atıyor ya da sürgüne gönderiyor" dedi.

 

Geleceğin Dalgası sorumlusu, 5 ENKS yöneticisinin PKK tarafından yargılanacağını açıkladı.

KDP.info'ya konuşan Geleceğin Dalgası yöneticilerinden Ebdulselam Osman, PKK'nin Fesla Yûsif, Beşar Emîn, Muhsin Tahir, Silêman Oso ile Emîn Husam hakkına verdiği yargılama kararının meşru olmadığını belirterek;

 
"Artık bütün dünya biliyor ki PKK, Rojava'da halka zulüm uyguluyor. Resmen Rojava'yı işgal ederek kendisinden başka hiç kimseyi kabul etmiyor. Denetimine girmeyenleri ya öldürüyor. Ya zindana atıyor. Ya da sürgüne gönderiyor" dedi.
 
ENKS'li bir çok yakını da cezaevinde bulunan Ebdulselam Osman, tutuklu bulunanların tek suçlarının PKK üyesi ve sempatizanı olmadığını da sözlerine ekledi.
 
29 Mayıs 017-Basnews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.