Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kürdistan bağımsızlık referandumu ile ilgili Avrupalı bazı lider ve yetkililerle görüşmeler gerçekleştirmek için Belçika’ya giden Kürdistan Bölgesi Başkanı Mesud Barzani Brüksel’e ulalştı.

 

Kürdistan bağımsızlık referandumu Yüksek Komisyonu üyelerinin de içinde yer aldığı bir heyetle Brüksel’e giden 'Başkan' (?.d.d.com) Barzani’nin, Avrupa Parlamentosu (AP) Dış İlişkiler Komitesi yetkilileri ve Belçikalı üst düzey yöneticiler olmak üzere birçok ikili görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor.

 
Barzani’nin Brüksel ziyareti, başkent Erbil’de siyasi parti temsilcileri ve Bağımsızlık Referandumu Yüksek Komisyonu üyeleri ile gerçekleştirdiği ve bağımsızlık referandumu çalışmalarının yürütülmesi için biri Bağdat’la, biri komşu ülkelerle ve biri de Batılı ülkelerle görüşmeler gerçekleştirmek için 3 komisyonun oluşturulması kararının alındığı toplantı ardından gerçekleşti.
 
10 Temmuz 017-BasNews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.