Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD faşistlerinin şu Huyunu 'Seviyoruz'; beslemeleri ne isterse verir; Mast, Goşt, Torak, Kavut, Cambelek, Şirokurd, Pajdo...
Ama YEDİRMEZ!...

 

 

Suriye Demokratik Güçleri (QSD) ABD'den, Rakka'nın güneyi boyunca IŞİD kuşatması altındaki Deyr ez-Zor'a ilerlemeye çalışan Suriye ordusunu caydırmasını talep ettiği bildirildi.
 
QSD, Deyr ez-Zor'a ilerlemeye çalışan Suriye ordusunun ABD tarafından caydırılmasını talep etti.
 
Ara News'in haberine göre, pazar günü QSD ve ABD'li yetkililer arasında IŞİD sonrası Rakka'nın geleceği konulu bir toplantı yapıldı. 
 
Toplantıya, ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan bir yetkili ve Suriye'de bulunan ABD özel kuvvetlerinin komutanının yanı sıra QSD sözcülerinin yanısıra Rakka ve Tabka sivil konseylerinden yetkililer katıldı.
 
Toplantıda QSD'li (Siz, PKK anlayın.d.d.com) yetkililer Suriye yönetiminin Rakka operasyonunun altını oymaya çalıştığını ifade ederek, “Bu ele alınması zaruri olan en önemli sorundu” dediler. 
 
Suriye ordusunun Rakka'nın güneyi boyunca ilerleyerek Deyr ez-Zor'a ilerlemesini de gündeme getiren QSD tarafı , bunun 'Federal sınırların ihlali' olarak nitelendirdi ve “ABD, Suriye ordusunu caydırmak için ne gerekiyorsa yapmak zorunda” mesajını iletti.
 
07 Agust 017-Nerina Azad

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.