Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kürdistan Bağımsız Yüksek Seçim ve Referandum Komisyonu, yurt dışındaki Kürdistan vatandaşlarının referandumda oy kullanmaları için resmi siteden isimlerini yazdırmalarını talep etti.
 
 
 
"Çağrı yapıldı"
 
Kürdistan Bağımsız Yüksek Seçim ve Referandum Komisyonu bugün yaptığı yazılı açıklamada, yurt dışındaki vatandaşlara, referandum ve seçimlerde oy kullanabilmeleri için 1 Eylül’den 7 Eylül’e kadar resmi internet sitesinde isimlerini yazdırma çağrısında bulundu.
 
"Yurt dışındaki vatandaşlar da oy kullanabilecek" 
 
Yurt dışındaki vatandaşların www.khec.krd sitesindeki formu doldurmalarını talep eden komisyon, 1 Eylül’den itibaren sistemin aktif olacağını belirtti.
 
Kürdistan'da 25 Eylül’de yapılacak olan bağımsızlık referandumunda yurt içi ve yurt dışındaki vatandaşlar oy kullanabilecek.
 
Yurdışındaki vatandaşlar ise elektronik sistemle oy kullanabilecek.
 
24 Agust 017-peyamaKurd

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.