Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Sadr, Kürtleri hedef gösteren açıklamaları ‘siyasi fitne’  olarak tanımladı ve siyasi krizin faturasının Normal Kürtlere Çıkarılmasının doğru olmadığının altını çizdi.
(El insaf ya Seydi, bu nasıl bir açıklama Hızır aşkına? .d.d.com)

 

 

Mukteda el Sadr, taraftarlarını Kürtler konusunda uyardı
 
-Herman Xalîd-
 
Irak Şii Sadr Hareketi lideri Mukteda el Sadr, Kürdistan Bölgesi’nin referandumu sonrası bazı Şii siyasilerin Irak kentlerinde oturan Kürtleri tehdit etmesini  ‘siyasi fitne’ olarak değerlendirerek, taraftarlarını uyardı.
 
Irak Şii Sadr Hareketi lideri Mukteda el Sadr, taraftarlarından Şii siyasetçilerin, Irak kentlerinde oturan Kürtleri hedef alan açıklamalarına itibar etmemelerini Kürtleri hedef alan yaklaşımlardan uzak durmalarını istedi.
 
Sadr, Kürtleri hedef gösteren açıklamaları ‘siyasi fitne’  olarak tanımladı ve siyasi krizin faturasının normal Kürtlere çıkarılmasının doğru olmadığının altını çizdi.
 
Şii Kanun Devleti Başkanı Nuri el Maliki ve bazı siyasiler, Kürdistan Bölgesi referandumu sonrası Irak kentlerinde yaşayan Kürtleri sürmek ve öldürmekle tehdit etmişti.
 
07 Ekim 017- BasNews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.