Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD Savunma Bakanı James Mattis, Kerkük’te yaşananları yakından takip ettiklerini belirterek, “Kerkük'te çatışma çıkmasına asla izin vermeyeceğiz” dedi.
(ABD, herkesi herkese düşman edip, 'kırdırmak', 'Bölgeye Hakim' olmak için Orada.. d.d.com)
 
 
 
Washington’da basın toplantısı düzenleyen James Mattis, Irak ordusu ile İran destekli Şii Heşdi Şabi güçlerinin Kerkük'teki hareketliliğine ve bölgede yaşanan gerginliğe değindi.
 
(ABD Savunma Bakanı James Mattis)
 
James Mattis, “Bölgede yaşananları yakından takip ediyoruz. Kerkük'te çatışma çıkmasına asla izin vermeyiz” ifadesini kullandı.
 
“Önceliğimiz bölgede IŞİD’i yenilgiye uğratmak” diyen James Mattis, sözlerine şöyle devam etti:
 
“Tüm tarafların IŞİD’i yenilgiye uğratması gerekiyor. Bölgede yaşanan karışıklığın akabinde savaşın yaşanmasını istemiyoruz. Kerkük’te yaşananları da önemsiyoruz. Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, yaşananları yakından takip ettiklerini ve kaosun ilerlemesini engellemeye çalıştıklarını söyledi.” 
 
14 Ekim 017-Washington (Rûdaw) 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.