Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kürdistan Demokrat Parti (PDK) Politbüro Sekreteri Fazil Mîranî, Peşmerge Güçlerinin Musul’u kurtarma operasyonu öncesi “temas hattı” bölgesine geçmeyeceklerini Irak ordusuyla çatışmayı reddettiklerini söyledi.

 

 

Mîranî, Arap kanalı El-Hees' e Irak hükümeti ve Kürdistan Bölgesi'nin Kürdistan idaresi dışındaki bölgeleri değerlendirdi.
 
Mîranî, yaptığı değerlendirmede "Anlaşmada Kürdistan Bölgesi ile Irak Hükümeti arasındaki temas hattı, 17-10-2016 tarihinde Musul’u kurtarma operasyonundan önceki sınıra bağlı olacağı belirtilmişti.
 
Şu anda da iki taraf söz konusu anlaşmaya bağlı kalacaktır" dedi.
 
17 Ekim 017-Basnews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.