Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bu akşam Kürdistan Bölgesi parlamentosunun oturumunda okunan başkanlık yetkilerin paylaşılması? Yasa tasarısı oy çokluğuyla (70) kabul edildi.

 

 

Kürdistan Bölgesi parlamentosu, başkanlık yetkilerin paylaşılması yasa tasarısını oy çokluğuyla kabul etti.
 
Bu akşam Kürdistan Bölgesi parlamentosunun oturumunda okunan başkanlık yetkilerin paylaşılması yasa tasarısı oy çokluğuyla(70) kabul edildi.
 
Kürdistan Bölgesi Başkanı Mesud Barzani Kürdistan Parlamentosu'na gönderdiği bir mektupla görev süresinin uzatılmasını reddederek başkanlık yetkilerinin Parlamento Başkanlığı, hükümet ve Adalet Yüksek Konseyi'ne devredilmesini önermişti.
 
29 Ekim 017-Nerina Azad

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.