Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Heather Nauert, “Kürtler daima ABD’nin önemli ve öncelikli müttefiki olarak kalacak” dedi.
(Ahlak ve ABD faşistleri? Ama, 'asıl sorun' Kürdlerin başına Akbaba gibi tünemiş olan 'serok'lar .d.d.com)

 

 

Heather Nauert, bugün Washigton’da düzenlediği basın toplantısında bazı Kürt kanallarının Bağdat tarafından yasaklanması ve Dakuk’ta öldürülen Kürt gazeteciye ilişkin konuştu.
 
Heather Nauert, “Basın kuruluşlarının yasaklanması ve Kürt gazetecinin öldürülmesiyle ilgili hazırlanan raporu gördük. İfade özgürlüğü bizim için önemlidir. Bunun için de her zaman ifade özgürlüğünü savunuyoruz” dedi.
 
ABD’li sözcü, geçen gün “terörist” ifadesini kullandığı Heşdi Şabi komutanlarından Ebu Mehdi Muhendisi için, “Ebu Mehdi Muhendisi, 2009 yılında ABD’nin terör listesinde yer aldı. Amerikan yasalarına göre ise terörist gruplara silah aktarılması yasaktır” dedi.
 
01 Kasım 017- Ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.