Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD'li bir askerin Menbiç'te YPG'lilerle ABD'li askerlerin halay çektiği fotoğraflar yayınlandı. (Eğer, İbo, Mahir, Deniz, mezarlarından hortlayıp, kendi adlarına bu yapılanları görselerdi, hemen intihar ederlerdi mutlaka. d.d.com)
 
YPG’nin IŞİD’den aldığı Suriye’nin Menbiç ilçesinde dün askeri meclise bağlı kadın militanların mezuniyet töreninde çekilen halayda ABD’li bir kadın asker de yer aldı.
 
Halep kentine bağlı en büyük ilçe olan Menbiç, 1 Haziran’dan başlatılan ve koalisyon güçlerinin de havadan destek verdiği operasyonla IŞİD’den 12 Ağustos 2016 tarihinde tamamen temizlenmişti.
 
Askeri meclisin sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoğraflarda kadın militanlar halay çekerken, ABD’li bir kadın askerin yer aldığı görüldü.
(arka sırada oturup Halayı seyeredenlerin çoğu da ABD askerleri.d.d.com)
 
06 Aralık 017- gazete duvar- gazete karar ve diğer ajanslar
 
https://www.gazeteduvar.com.tr/dunya/2017/12/06/abd-askeri-ypglilerle-halayda/  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.