Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kürdistan Yurtseverler Birliği (YNK) Genel Sekreter Yardımcı Kosret Resul, seçim sonuçlarının sorumluluğunu aldıklarını bildirdi...

 

ve ardından “Ama bu durumdan sonra, ödül ve ceza prensiplerini uygulayacağız” açıklamasında bulundu.

BasNews´te yer verilen habere göre,” Kosret Resul, Kürdistan Parlamento seçimleri hakkında yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Her ne kadar seçimle ilgili resmi olmayan söylentiler, eleştiriler ve şikayetler olsa da, biz Bağımsız Yüksek Seçim Kurulu’nun sonuçlarını kabul ediyoruz ve saygı duyuyoruz. Biz, YNK’nin genel sekreter yardımcıları, içişleri ve politbüro üyeleri olarak seçim sonuçlarının sorumluluğunu üstleniyoruz, durum değerlendirmesinden sonra ödül ve ceza prensiplerini uygulayacağız ve YNK’yi parti disiplinlerine göre yöneteceğiz.”

21 Eylül 2013’te yapılan Kürdistan Parlamentosu’nun dördüncü dönem seçim sonuçlarına göre YNK geçmiş dönemlere nazaran bir çok oy kaybetti.

PDK birinci oldu ve resmi olmayan sonuçlara göre, Goran Hareketi ise ikinci oldu.

27 Eylül 013-rizgari.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.