Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

BM İnsani Yardımdan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı, Türkiye’nin başlattığı operasyon sonrasında Efrin’de yaşanan silahlı çatışmalar yüzünden yaklaşık 15 bin kişinin evlerini terk ettiğini belirtti.

 

 

 

Birleşmiş Milletler (BM) İnsani Yardımdan Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Ursula Mueller, Türkiye’nin başlattığı operasyon sonrasında Efrin’de yaşanan silahlı çatışmalar yüzünden yaklaşık 15 bin kişinin evlerini terk ettiğini belirtti.
 
(Adına 'BM' denen ABD'nin bürosu, TC'nin Afrin'e saldırısını kınamadı bile, şimdi bol bol ağıt yakar gibi Timsah gözyaşları döküyor bu pislikler... Timsah; 'avını kaçırınca ağlarmış' . d.d.com)
 
BM Güvenlik Konseyi’ndeki Suriye oturumunda konuşan Mueller;
 
“Siviller arasında ölü ve yaralılara ilişkin haberler alıyoruz. Yaklaşık 15 bin kişinin evlerini terk ederek bu bölge içinde başka bir yere geçtiği, yaklaşık bin kişinin Halep’e hareket ettiği bilgisi var” dedi.
 
31 ocak 2018- NerinaAzad
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.